Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van csajok, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van csajok, hogyha valaki veletek bunkó akkor bunkó pasi, de ha másokkal bunkó, akkor határozott, szókimondó, férfias?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

ez nem így van szerintem.

Bunkó ha nincs igaza vagy feleslegesen beszól másoknak.

Szókimondó, határozott és férfias, ha kiáll magáért, vagy azért akit szeret ha azt megtámadják.

Szerintem az első a támadó a második a védekező célból történő fellépés.

2012. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja bunko szikának szokimondo palija van akkor az gáz :D
2012. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem és ez egy tök gagyi dolog szerintem :) Nekem el is ment a kedvem a csajozástól, barátnő szerzéstől és negatív vagyok a nap minden pillanatában (kivéve mikor haverokkal vagyok) egyébként viszont, hulljon a férgese. Nekem durván nem jönnek be ezek a mai trendek és ezt ki is fejezem, pl. hangulat rontással. Ha lányokkal kell egy térben lennem, szándékosan kellemetlenül viselkedem :)


26/F

2012. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!