Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok olyan pesti szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan pesti szórakozóhelyeket, ahol könnyen lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
És mondjuk mégsem túl könnyűvérű vagy pénzéhes, hanem átlagosabb lányokkal.
2012. jún. 26. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik szórakozóhelyen könnyen lehet ismerkedni!
2012. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

m2, instant...belvárosi helyek ilyenek...


hajógyárin pénzéhesek, felszinesek.

2012. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én normális lány vagyok és voltam a Hajógyári-szigeten, de ott meg pont a fiúk voltak bunkók, is minden alulöltözött lánynak fütyülgettek.
2012. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valahogy mégis azokkal a fiukkal állnak le dumálni a lányok. Én oda sem értem a lányhoz már rázta a fejét, hogy kösz de nem. Gondolom egy páwa fiukának kifejezetten örült volna, és az ö kis alulcivilizált udvarlási rituáléjukkal eljutnak valamelyik bokorba 1-2 órán belül.
2012. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan szórakozóhely, ahol ne lehetne könnyen csajozni.

Főleg nyáron... erről szól a nyár! Mindenki csajozik, kufircol, fesztiválok, bulik, koncertek, szórakozóhelyek a legjobb helyek.

És nem csak alkalmi kapcsolatra, hanem komolyra is. Mert normális lányok is járnak ám ilyen helyekre.

2012. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na és hogyan kell csajozni halljam már? (mármint hogyan találjak lányt, aki dug is velem aznap este)


mert én honapok óta járok, de nem jött még velem dugni senki.

2012. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg mindegyiktől, hogy akar e dugni, ha csak ez érdekel. 100-ból egy csak igent mond, ha nem vagy totál kvazimódó.


Volt egy ismerősöm, egész helyes srác volt, bement egy helyre, kinézte a legcsúnyább lányt, odament hozzá, beszéltek két szót, már vitte is el. Minden este mással dugott. Nem volt gyenge arc. Csak a biztosra ment, nem vállalt semmi kockázatot.

2012. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!