Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem rég nézegettem a kisgyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég nézegettem a kisgyerekkori fotóimat és elgondolkodtam. Hogy lehetett egy olyan aranyos, bájos kisfiúból egy ilyen ronda, lányok számára nem vonzó, tehát a lányoknál esélytelen felnőtt fiatal fiú? Más is járt így fiúk?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen velem is ez a helyzet :D régebben mindig mondták hogy milyen aranyos vagyok meg az idösebb csajok körül vettek pl táborokban még 9-10 voltam most 17 vagyok nincsenek lány barátaim és elég ronda is vagyok :S
2012. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor te is tudod milyen ez. Emlékszem még 10-dikes koromban egy szép lány, aki a sulinkba járt hátrafordult az utcán utánam és rám mosolygott, azt hiszem tetszettem neki, mert többször is úgy tűnt, hogy engem figyel suliban is. A barátnője is jelzett, ha például arra felé jöttem. Ma meg bezzeg már csak egy-két szemezés van a buszon, elég kiábrándító. Olyan aranyos, cuki fiú voltam pedig. Jól van barátnőm sosem volt, mert féltem kezdeményezni és sosem volt önbizalmam, de talán tetszettem azoknak alányoknak. Szintén 15-16 éves koromban volt, hogy egy lány behívott és mondta, hogy bejövök a barátnőjének, szeretne megismerni, csak ott meg a lány volt annyira félénk, hogy nem mert utána beszélni sem velem, de buszon hazafelé a tanárom is tudta már, hogy a piros pulcsi srácért rajonganak a lányok, ott beszélgettek rólam, vihorásztak hátul. HÁt elég fura helyzet volt, ma meg semmi. Senki sem éljenez, vagy ordítja be, hogy szia, tetszel nekem szeretnélek megismerni! Szomorú. :/
2012. júl. 2. 02:14
 3/8 anonim ***** válasza:

nem jártam így.

lehet azért,mert kurv-ára nárcisztikus vagyok,ezért 14 éves korom óra aktívan sportolok,úgyhogy elég jó testem van,még így 30 fölött is.

az arcomra néha mondják,hogy túl szigorú,de olyankor benyögök valami vicceset és már ki is mostam az agyát ezzel kapcsolatban.

2012. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elsőkből lesznek az utolsók és utolsókból lesznek az elsők. ezt szokták mondani talán.
2012. júl. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
"mert féltem kezdeményezni " Kinézhetsz bárhogy,amíg ezen nem javítasz nincs esélyed...
2012. júl. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. 14-15 éves kor után már nem ugrálnak körül senkit sem a lányok.

Viszont én mindig azt láttam, hogy jóképű srác lett a helyes fiúból. De ez csak arra jó, hogy a megszólításnál növelje az esélyeimet.

Ja, és hiába tetszem a nők 80%-nak, a maradék 20% menekülni fog tőlem. Ettől még leszek bányarém.

2012. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem meg az történt, hogy szép, aranyos, bájos kisfiúból lettem jóképű felnőtt férfi.

Van ilyen is. Csecsemők, majd 3 -4 éves korig a gyerekek nagyjából azonosan néznek ki, angyal arc, hasonló testarányok stb. Később meg kiütköznek az örökölt jegyek, vonások. Ez ellen nem lehet semmit tenni, sport sem segít, hiszen arcvonásokról, testarányokról, magassáról van szó, nem csak testalkatról, izomzatról. Ez genetika.

Mégsem érzem, hogy futnának utánam a lányok, sőt, eleve bizalmatlanul állnak hozzám, hogy aki ilyen jóképű, férfias, annak biztos csak egy menetre kell egy lány, el se hiszik, hogy egyedülálló vagyok, mert egy jóképű, sportos, értelmes, diplomás pasi hogy is lehetne egyedülálló...


Egy ronda pasiról meg sok esetben alaptalanul feltételezik, hogy érzékenyebb, őszintébb, értelmesebb.


Na ilyenek a sztereotípiák.

A szép lányok is akármilyen értelmesek, mindenki azt hiszi, hogy a szép arc mögött csak üres koponya lehet, meg aki szép, az beképzelt, váltogatja a partnereit, khurválkodik. Holott én pont a csúnya, kövér lányok közt találtam sok könnyű vérűt és kifejezetten butát.

Buták az emberek.

2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet nem vagy egy steven segal, de humorérzéked az van :D
2012. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!