Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debreceni tini lányok, ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni tini lányok, ismerkednétek-e 17-nek kinéző huszonéves sráccal vagy zavarna a korkülönbség, annak ellenére, hogy a srác félig gyerekes, félig komoly típus jellemre és simán elhinnék róla, hogy középiskolás?

Figyelt kérdés
Vannak 15 éves fiú haverjaim és totál beillek közéjük, sőt nem is egy még idősebbnek néz ki tőlem, pedig már 22 vagyok, de valahogy lassabban öregszem vagy nem is tudom, túl kisfiús vagyok alkatra is. Talán anyai ágon örökölhettem ezt, ugyanis anyám 52 évesen simán kinéz max 40-nek. Nagyapám szintén sok évet letegadhatna a korából és sokkal egészségesebb a kora ellenére, mint más hasonló időse emberek. Észrevettem, hogy a 14-16 év körüli lányok jobban megnéznek, főleg, ha csőnaciban és egyéb mai tini srácok viseletében vagyok. Amúgy is szoktak szemezni velem buszon például, de olyan is volt, hogy egy kb. 14-15 éves lány buszon hátranézett és mosolygott rám, majd a barátnőjével rólam beszélgettek valamit, hallottam, hogy aranyosnak tartanak. De nem mertem kezdeményezni, mert mégis csak ott van a korkülönbség sajnos.

2012. júl. 13. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, de csak ha magas 19L
2012. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. De sajna nem debreceni vagyok..:\
2012. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor te egy csíra vagy..
2012. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a debreceniek csak Az arcnélküli manussal(Pencz Tamás) Akarnak járni :D
2012. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát magas az véletlen sem vagyok. :/ :)
2012. júl. 13. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
hány cm
2012. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
165cm
2012. júl. 13. 22:34
 8/10 anonim válasza:
sajna romaniai vagyok
2012. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 160 centi vagyok haver.:D.:D:D:D
2012. júl. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 évesen már nem 15 eves sracokkal kellene legóznod meg Barbieznod. 22 évesen már epitgetni kellene az egzisztenciadat, nem? Vicc amit leírtál. 22 evesen mar nem buszoznod kellene hanem a kocsidban ülni. Kit erdekel hogy mennyinek nezel ki? Az a lenyeg hogy hany eves vagy. Egyebkent meg az nevetseges hogy 22 eves letedre gyerekekkel haverkodsz. Ideje felnőttként viselkedni. Az öcsém 21 éves, van kocsija, jovore diplomázik, es 20-26 os korosztályból vannak spanjai. Én 28 vagyok, nekem van 22 éves spanom, ami kb olyan mint a te 16 éves cimboraid, de aztan megsem, mert nem gyerekek. Es 22 évesen kell az neked hogy a csajodnak majd megmondja az anyukaja hogy mikorra erjen haza?
2012. júl. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!