Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretethiányos fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos fiú vagyok, lehet, hogy ezt megérzik a lányok, látják, hogy egy veszts vagyok, aki nem kell a lányoknak és ezért nem akar senki sem esélyt adni nekem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen,ez több mint valószínű.

De vigyázz,mert nálam egyszer elszakadt a cérna,h semmi nem jött össze és azóta egy rohadt nagy bunkó vagyok,igaz ami igaz,azóta már voltak sikereim a lányoknál,de utálom önmagam,h ekkora szemét lettem.

2012. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miféle sikereid voltak a lányoknál? dugás? mert én is bunkó lettem, mitöbb egy született tirpák troll, és hiába smárolok nökkel pillanatok alatt, mégse dug velem senki.
2012. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen,dugtak is velem.

De ez akkor is szar élet,mert én nem ilyen vagyok valójában.

2012. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nahát...velem csak 1 dugott. Meg volt pár akit én rontottam el, de az mindenkinél bejátszik, hogy elszur...ezek szerint te jol nézel ki!
2012. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja a külsőmmel nincs gond.

A belsőmmel sokkal inkább. Nagyon nehéz eset vagyok, lelkileg teljesen összezúzódtam a sok keserű tapasztalattól,amit ezalatt a pár év alatt szereztem.

2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de ha jol nézel ki , akkor hogy kaphattál elutasitást, hm?
2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
engem csak álltatnak vele, hogy jol nézek ki, miközben nem kellek senkinek, pedig nevezetesen nagy ge-nyó lettem a nökkel valo interakcioimban.
2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy régen nagyon mamlasz voltam,és nagyon látszott h szeretethiányos vagyok,így nem kellettem senkinek.
2012. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jaaa, csak te velem ellentétben jol néztél ki?
2012. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem csak részegsmárolás jött össze eddig kétszer. Nekemnem tetsző lányokkal, józanon nem kéne egyik sem párkapcsolatra, egy szexre elmennének azért.


Volt viszont szép lány, aki kérte, hogy kísérjem haza csak elszúrtam, meg lehet félreértettem valamit, sokat kérdezősködött rólam, mind a ketten full részegek voltunk, el kezdtem rányomulni, megijedt a haverjai meg mondták, hogy mostantól elválunk. Nem tudom, szerintetek bejöhettem a kiscsajnak, csak még kis tapasztalatlan 14 éves lehetett és ezért ijedt meg?


A pia miatt még inkább előjött a szeretethiányom, ezért mászok minden lányra, először azokra akik bejönnek, aztán már a végső végnél aki hagyja magát és azt lesmárolom, utolsó két buli óta így tolom, de már azóta nem voltam bulizni, nem igazán vagyok a részeges, bulizós típus, de ritkán belefér azért.


Legutóbb is azért ittam, mert totál depis voltam a szeretethiány miatt, tudtam, hogyha iszom és lemegyek úgyis lesz lány, akivel smárolni fogok, ha más nem is jön össze.

2012. júl. 20. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!