Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek az rendben van ha egy lányt már az első alkalommal mikor beszélek vele elhívom randira? Ha nem akkor kb hányadik beszélgetés után szabad megkérdezni, hogy eljönne-e velem valahova?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon bejön nekem ez a csaj és nem akarom ilyennel elbaltázni. Érdemes inkább várni kicsit haverként megismerni és utána elhívni vagy egyből legelső beszélgetésre elhívhatom. Megjegyezném még egyáltalán nem ismerem, még soha nem is beszéltem vele...

2012. júl. 22. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csapj a lecsóba. Persze ne egyből azzal kezdd, hogy elhívom, hanem előtte mondj neki egy-két szépet, mert az ugye ad egy kis lökést nekik.

Én így csinálnám. Haverkodással csak beskatulyázod magad.

2012. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, én is nagyjából így gondoltam csak lehet, hogy ha elsőre elhívom az meg túl gyors lesz neki, nem?
2012. júl. 22. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy elhívod vaahova, az nem lehet túl gyors... Találkozzatok, de ne teremts kínos randihangulatot virággal, hanem csak beszélgessetek először. Meg azért sem érdemes először úgy viselkedni vele, mintha haverkodni akarnál, mert akkor lehet, hogy azt fogja hinni, hogy tényleg. Ha randizni akarsz vele, akkor már az elején úgy kezeld, mnt potenciális barátnőt. Így nem lesznek félreértések...
2012. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
lány vagyok és ha nem ismerek valakit és egyszer csak rám ír és kihív akkor azt gondolom h 1 pedofil fake. ez elég nagy hülyeség lenne részedről, ha vannak közös ismerőseitek akkor előbb csoportos találkozáson találkozzatok de csak ha már e egy-két hete beszéltek, hogy élőbe se úgy kezeljétek egymást mint az idegenek és utána lehet szó a randi féleségről , ha meg nincs összeköttetés akkor beszéljetek tovább camozzatok és ne hamarkodd el a ranira hívást...)
2012. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy te leányzó?

Komolyan hihetetlen logikátlanok vagytok. Az a baj, hogy nem mernek odamenni a fiúk. De, ha odamennek, akkor meg ne hívjon el randira, mert nem is ismer. Agyf@sz.

2012. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és mi a rák az, hogy camozzunk???

Mert már annyira rohadt kényelmes lett mindenki, hogy élőben nem divat ismerkedni? Még hogy mi nem merünk kezdeményezni...

2012. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vele találkozni és beszélni randin kívül, akkor érdemesebb előbb barátkozni, mert ismeretlenül nagyobb az elutasítás esélye.
2012. júl. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Te honnan vetted, hogy én neten akarok vele beszélni?? xD
2012. júl. 23. 03:57
 9/11 anonim ***** válasza:
ááá én is csaj vagyok de ez gáz szégyent hoz ránk. szerintem is hívd el mielőtt más teszi meg ;)
2012. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves akárki, már nem azért te mondtad h akkor akarod elhívni mikor elsőnek beszélsz vele, nem ? XDDD jézus ez hülye.;DD
2012. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!