Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 éve nem volt komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem volt komoly kapcsolatom és most úgy tűnik, hogy alakulgat valami. Hogy mondhatnám el neki, hogy én is szeretném, ha komolyabbra fordulna, a szex sincs kizárva és csak félelemből vagyok ilyen óvatos?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár évben szexuális kapcsolatom sem volt, szóval félek attól is, hogy kijöttem a gyakorlatból és nagyon suta leszek... (előtte sem volt túl sok tapasztalatom) és attól is tartok, hogy elrontom valamivel ezt a kapcsolatot. (28/L)
2009. júl. 15. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Így, őszintén. Persze nem azonnal, de nem is hónapok múlva. :-)

Ki kell várni, mennyire komolynak néz ki ez a kapcsolat.Ha Ő is komolyan gondolja, akkor megértő és óvatos lesz. Ha emiatt elhagy -akkor kb. ennyit is ér a dolog, nem érdemes bánkódni miatta.

2009. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt, ez lemaradt az előbb.
2009. júl. 15. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha tapasztalt, észreveszi.:)

A szexből nem lehet kijönni.:) Főleg nem a gyakorlatából.:)

Hidd el, akkor a legjobb a szex, ha kicsit mosolygósra sikerül.:)

Én szeretem is az ügyetlenebb lányokat.:)

Még mindig jobb, ha nevetünk, mintha feszülten egymásra koncetrálnánk.:) Felszabadultabb lesz az együttlét. Ne lovagolj rajta, eljön az ideje.:)

Cipeld ágyba, és mutasd meg neki, hogy mit tudsz:) Hidd el, nem a tapasztalat a mérvadó.:)

Csak légy szenvedélyes, és akkor tök mind1 lesz, hogy mennyi tapasztalatod volt előtte...

-ReapeR-23/F

2009. aug. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!