Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy "nem tudja még", hogy akar-e többet, nagy valószínűséggel melyik opció felé hajlik ettől még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akinek kijelentettem, hogy beleestem. Csaj meglepődve nézett, és amit mondott, annak a lényege az, hogy őt ez most így váratlanul érte. És ő nem tudja, hogy mit akar, nála nem ilyen könnyű ez.

Szóval lényegében nem jutottam előrébb, abban maradtuk, hogy majd beszélünk még.


Általánosságban, ha egy csaj "nem tudja", tényleg gondolkodik még, mit érez, vagy csak nem akar megbántani?



2012. júl. 26. 13:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha nemet mond, akkor még nem áll készen (ami szerintem ebben a szituban történni fog...), ha igent, akkor nyert ügyed van.
2012. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%
Hát inkább utóbbi szerintem.. :/ De ne add fel, ilyenkor még simán 1-2 dologgal lehet ezen változtatni, mert talán még bizonytalan. ;)
2012. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ez inkább úgy hangzik, mintha nem akarna megsérteni, de nem jössz be neki egyáltalán.
2012. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A nem tudom annyit tesz, nem tudom de inkább NEM.
2012. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Csajok olyanok ha tetszik neki valaki akkor azonnal...szal szerintem keres mást mert nem jössz be neki!
2012. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a lányt egy picit. Egy hétig mondjuk. Majd beszélgess vele. Ne nyomulj. Ne rémiszd meg még jobban.. Találkozzatok, mikor elköszöntök öleld meg. Mennyire estél bele? Küzdenél érte, várnál rá?

A lányoknál a nem tudom ÁLTALÁBAN azt jelenti, hogy nem tudom, inkább nem. De vannak helyzetek, mikor még friss a helyzet, és nem tudják eldönteni. Majd úgy döntenek, hogy igen. ;)

2012. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem olvasni azt hittem én írtam csak elfelejtettem :)


Mióta ismeritek egymást? Te hogy vetted észre ő hogy viszonyul hozzád?

2012. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Igazából kb. egy hónapja kezdtünk el dumálni, közös ismerős révén találkoztunk. Majd Facebook-on cseteltünk, jó hangulatban tényleg, hosszú órákon át. Meg benne volt ugye abba, hogy találkozzunk. Konkréten nem lett kimondva, hogy randi, de gondoltam egyértelmű.

A "randi" is jó hangulatban telt, sokat nevettünk, meg minden. És utána jött a végén a kérdésben leírt szituáció.

Azóta ugyan úgy dumálunk facebook-on, mintha semmi se történt volna, csak nyáron már nem tudunk találkozni, mert nagyjából pont egymást váltogatva utazunk el.

Abban reménykedek, hogy tényleg váratlanul érte, és talán ő is kedvel, csak még nem biztos benne, vagy meg akarja várni, hogy alakulnak a dolgok, nem tudom...


Nálad mi a helyzet, kedves utolsó?


És köszönöm a többieknek! :)

2012. júl. 27. 14:05
 9/33 anonim ***** válasza:
most nincs időm válaszolni de mihelyt lesz, írok.
2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Mi már ismerjük egymást egy ideje,én ott rontottam el h bár tetszett nem mutattam ezt ki neki.Majd jó ideig nem találkoztunk és amikor elhívtam valahova igent mondott.Na és annak a talinak a végén ua. történt amit te leírtál csak talán kicsit más válasza volt.(bár az kiderült azóta h még nincs teljesen túl az exén)Eltelt azóta pár hónap és mikor találkoztunk mindketten úgy viselkedtünk mintha semmi nem tőrtént volna.bár ekkor azért észrevettem rajta pár jelet ami azt sugallja nekem h mégsem vagyok közömbös a számára.eddig ennyi de elhatároztam h ha legközelebb találkozunk lépni fogok(nem ugy h felhozom neki a témát mégegyszer)

Ezért kérdeztem h vettél rajta olyan jeleket észre melyek arra engednek következtetni h nem vagy közömbös a számára?

2012. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!