Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek háttérnek akár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek háttérnek akár a gépükön, akár a telefonukon valami szexis csaj van azok olyan "sose volt/lesz csajuk" emberek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öööö. Cáfolom. Nekem a laptopon is és mobilomon is egy fél-pucér csaj pózol... És van barátnőm. Ami azt illeti mind két eszközön pont a barátnőm fotója van... XD
2012. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én az netes modell csajok képeire gondoltam nem a bartnőére... :P
2012. júl. 26. 21:21
 4/4 anonim válasza:

Attól hogy csajt raksz ki háttérnek ugyanannyi esélyed van barátnőre mint ha nem csaj van kint.


utolsó válaszoló. Amikor a haverod ül oda a gépedhez, akkor a csajod melleit bámulja?:D

2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!