Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar velem feküdni, vagy komolyabbat is akar? Vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Néhány hete megismertem egy srácot egy fesztiválon (a barátait ismertem, és rajtuk keresztül). Attól a perctől kezdve, hogy bemutattak minket egymásnak mindig velem volt, bárhová mentem, bármilyen programot felvetettem, egyből ő volt az, aki jött. Minden este a koncertek után még órákat beszélgettünk reggelig, aztán néhányszor együtt is aludtunk, mert neki széttört a sátra és befogadtam. Legelőször kérdezte, hogy megölelhet-e, mondta, hogy nem akar rám mászni, csak jobb lenne így. Én is így gondoltam, szóval végül hagytam.

Volt egy másik este, amikor még a bulik előtt kicsit bementünk aludni, akkor egy hálózsák alatt voltunk, simogatott kicsit, és sokkal jobban összebújtunk, de ennél többet nem próbált, igazából először már ezt se akartam hagyni.

Azóta pedig sokszor beszélünk, sms-eket ír, felhív mindenféle jelentéktelen dologgal, amiken úgy érzem, hogy csak jó ürügy, mintha keresné erre az alkalmakat.

Pár napja volt egy buli, ide is eljött, pedig másik városban lakom (szeptembertől egy helyen leszünk majd), és szintén egész este csak velem foglalkozott, eléggé látványosan, mindenkinek csak rólam mesélt, gyakran átkarolt, célozgatott, voltak szexuális tartalmú megszólalásai is, adott egy csomó puszit...és még sorolhatnám.

Az érdeklődési körünk és hobbijaink egyébként teljesen megegyeznek, épp ezért gondolom, hogy talán csak barátkozni akar.

Hogy látjátok?

Bocsi, tudom, hogy elég hosszú lett, de ha valaki veszi a fáradságot és elolvassa, akkor írjon légyszi! :)


2012. júl. 26. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Ha csak meg akarna kapni egy estére, nem hiszem, hogy ennyit kaparna.

Tudod, hogy van ez... Mindig van egy másik, aki ha akarnák, egyből ugrana.

23L

2012. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos szeretne tőled valamit, és szerintem tartósat, de ez csak egy vélemény, sok sikert a kapcsolatokhoz.
2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem bejösz neki, én is hasonlóan viselkedtem 6 évvel ezelött amikor összejöttem a párommal. Ha csak leakarna fektetni akkor azt gyorsabb módon tenné, ennyit nem görcsölne.

23F

2012. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mellesleg hány éves vagy?
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2012. júl. 26. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
le akarok veled feküdni
2012. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!