Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Magyarázzátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magyarázzátok már meg, hogy az ilyen fiúk miért is nem kellenek nektek?

Figyelt kérdés

Aki igazán törődik a barátnőjével, aki szívből szereti és nem csak egy dugásra akarja használni, aki tud hűséges lenni és tisztelni a párját, nem szeret veszekedni, humoros, de pimasz, kicsit szemtelen, szeret hülyülni a lánnnyal, akit megakar szerezni magának, értelmes, kedves, megértő, sok mindenről lehet vele beszélgetni, nyitott gondolkodású és nem egy bulizós típus, de ritkán lejár haverokkal azért.

Tényleg tudnék szeretni, megadnék mindent egy rendes lányért, aki jellemre is szerethető és ez fontosabb sokkal számomra, mint a külső, de emellett elvárom, hogy szeressen szeretkezni gyakran, mert én imádok. :P



2012. júl. 27. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
és ezt ki mondta neked? :P
2012. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Te jó ég...ki mondta neked,hogy az ilyen fiúk nem kellenek a lányoknak?Hát épp ez az...ilyet keres minden lány!!!!!!!
2012. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de bárki bármit mond, a külső is számít.
2012. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül :)
2012. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Ez mind szép és jó, de sztem mikor a lányok több ideig járnak ilyennel akkor úgy érzik hogy megfojtod őket a szerelmeddel. Vagyis én így vagyok vele. Az hogy törődsz vele, szereted, nem azt jelenti hogy mindig ölelgetni kell, együtt lenni, s minden percbe mondani menyire szereted!
2012. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
47%
Üdv a klubban. Magyarázat nincs, ilyen az élet, legyünk türelmesek. :)
2012. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A barátom kb pont ilyen... szóval máshol van a gond.
2012. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kell hozzá még egy jó vastag pénztárca is.
2012. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó de a külsőről nem esett szó. A külső az ami felhívja egy lány figyelmét. Nem tudhatják milyen a belsőd ha a külsőd nem tetszik nekik és emiatt nem is próbálnak megismerni.
2012. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

"emellett elvárom, hogy szeressen szeretkezni gyakran, mert én imádok. :P"

Ezzel is kezdhetted volna, hogy tulajdonképpen egy balf@sz vagy! Igazán törődsz te a tudod kivel. Csak egy luk kell neked.

2012. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!