Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány 1 hónapja ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 1 hónapja ismerem, nagyon jóba vagyunk mindenhova eggyütt megyünk,1 hét ismertéség után mondtam hogy szerelmes vagyok belé, és mondta hogy vonzodik hozzám meg megszeretett, többet akar mint barátság?

Figyelt kérdés
de csak barátkozni akar azt mondta 1 hét ismeretség után , mert 2 éve külön van a barátjával de még nem egészen felejtette el, de eggyütt megyünk továbbra is mindenhova meg moziba hívott, meg kirándulni is velem akar menni, mit akar barátkozni csak vagy mást is van esélyem nálla többre mint barátság?
2012. júl. 28. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várakozz, hívd el ide-oda..stb. EZ a dolog majd beérik. Kialakul köztetek, és akár még több is lehet barátságnál:)
2012. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lesz az! Udvarolsz komám, elég erősen udvarolsz :)
2012. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hét után szerelmet vallottál neki? Mikor tanultál meg magyarul Ted Mosby?
2012. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet várnom kellett volna még, de már nembírtam, most udvarlok még neki aztán majd lesz valahogy, csak győzem kivárni.
2012. júl. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!