Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak fizessem a szigetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak fizessem a szigetre a teljes belépőjét?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ki szeretnénk menni a szigetre egy napra, de ő sajnálja rá a pénzt. Szeretne ő is jönni, csak drága neki, ezért nem akarja. De az egész belépőjét nem szeretném kifizetni, viszont a fele már nem lenne drága neki. Az hulyén néz ki, ha csak a felét állom?
2012. júl. 31. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. ¬.¬
2012. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
egy nagy büdös francot, mindenki fizesse a sajátját, amúgy meg ne menjen szigetre, én az egészet betiltanám, aki meg elmegy azt megbüntetném
2012. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne fizesd. senkinek nem szabadna semmit sem kifizetned. max meghívhatod 1-2x vacsira vagy moziba.

egy lány

2012. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp fizesd ki, ha azt szeretnéd látni hogy a te meghívásod után jön össze minden este 2-3 holland, vagy német szépfiúval egy bokorban
2012. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél fatökű.Vagy megveszed az egész jegyet,vagy spúroskodsz.
2012. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És még egyszer: Beszéld meg vele!

Minden nő szereti, ha (el)kényeztetik. Igen, a harcos feministák is, csak tagadják. Ha komolyan gondolod, akkor fizesd ki az egészet. Ha nem, vagy azt akarod, hogy ő is áldozzon a dologra, akkor mondd meg, hogy fizeted a felét.

Ennyi. A lényeg az úgyis a határozottság.

2012. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha akarsz tőle valamit vedd meg neki, ha ne akkor meg csak egy haver és így járt
2012. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg! ha mondjuk azt mondja hogy ,,a fele még meg is érné de többet nem tudok rá szánni..." akkor vágd rá hogy ,,akkor a másik fele az én számlámra írva állom neked szívesen" :) szerintem ez így korrekt mert nem azt közölted vele h felezzünk! :)
2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én szívesen fogadnám azt is, ha a felét fizetnéd ki :D

vagy tudod mit? fizesd ki neki a felét, meg nekem is fizess egy felet xD

2012. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) szerintem megbeszélem vele, az egészet biztos nem fizetem akkor.


9-es: nem felest akartál írni? :P azt még esetleg, ha 8-án jösz :D

2012. júl. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!