Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem csak én képzelem be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak én képzelem be, hanem tényleg akar tőlem valamit, ugye?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és a suliba járt egy srác (20 éves), és a nyári szünet előtt sokat beszéltünk amíg vártunk a buszra. (Idén ballagott.) Most a nyáron nem találkoztunk, csak facebookon beszélgettünk. De eddig ő csak egyszer írt rám, én 3-szor, de ha írtam mindig kedvesen válaszolt, és mondta (írta), hogy szeret velem beszélgetni. Amíg személyesen is találkoztunk, flörtöltünk is meg minden.

Szerintetek gáz lenne, ha a facebookon írnék neki, hogy ha van kedve elmehetnénk valahova kettesben? Ezek alapján érdeklem egyáltalán?

(Nekem elég egyértelműnek tűnik, hogy érdeklem, de lehet csak beképzelem.)


16/L



2012. júl. 31. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha te írsz rá 3-szor ő meg egyszer akkor menjen a fenébe, fordítva talán, de ne legyél már faszbuk kocka te is
2012. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, lépj.
2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled semmit
2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok "faszbuk kocka", csak ez az egyetlen mód, amivel kommunikálni tudok vele -.-
2012. júl. 31. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem se
2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor meg hogy akarsz találkozni vele?
2012. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
te érted saját magad?
2012. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben most várnék, hogy ő keressen. Valószínűleg leesett neki, hogy bejön neked, hiszen írkálsz neki, innentől bízd rá, ha akar valamit, akkor tegyen is érte legalább ennyit, hogy elhív ő.

Egyébként csinálj, amit akarsz, de én a helyedben biztos nem hívnám el.

2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt igazatok úgy látszik :D 5 perce írt, hogy menjünk moziba ketten :D
2012. júl. 31. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor menjél xD ha hívott mi a problémád? xD
2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!