Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már jó ideje nem érzem egy lány iránt sem azt a bizonyos szikrát, nem tudok egy lányba sem beleszeretni, de miért?

Figyelt kérdés

Valahogy akárhány nekem tetsző lánnyal is ismerkedem, teljesen kiábrándulok belőlük, amikor ismerkedünk, rájövök, hogy felszínes, sekélyes, buta jellemek többynyire és mégha találok is időnként olyat, akivel jobban szimpatizálok, akkor sem érzek semmi szerelmet, mintha már nem tudnék szerelembe esni, míg korábban szinte minden lányban beleszerettem, akit megláttam és külsőre bejött és bírtam jellemre is.


Valahogy mintha már eltűntek volna a különleges, aranyos, bájos, kedves, megértő, humoros és egyben hűséges, odabújós, ragaszkodó típusú és egyben szeximádó lányok, akikbe én simán beleszerettem annak idején. Most vagy túl jó kislányokat fogok, akik külsőre nem vonzanak vagy szépeket, akik jellemre elviselhetetlenek és felszínesek, kiábrándítóak.



2012. aug. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni...
2012. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugyanezt érzem lányként.A fiúk is elég sekélyesek lettek manapság.
2012. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdezőnél és a 2es kommentelőnek igaza van, érthetetlen, hogy miért lett minden ilyen
2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ahogy idősödik (nő fel) az ember, úgy lesz általában egyre igényesebb, válogatósabb. A tinik hetente beleszeretnek valakibe... vagyis azt hiszik, de ez többnyire nem szerelem.
2012. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!