Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Min kéne változtatnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Az a nagy baj,hogy nem tudok/merek lányoknál kezdeményezni.

A nálam idősebb 25-30 éves nőkkel egész jól eltudok beszélgetni, de velük is főként interneten élőben már nehezebben megy.

A velem egykorúakkal, meg fiatalabbakkal viszont teljesen nulla ott annyira leblokkolok ,hogy semmi nem megy nem tudok jó fej lenni, se humoros, olyankor teljesen nulla leszek általában.

A barátaim viszont mind nagyon jók a lányokkal, adtak is tippeket, de nem igazán jött össze nekem.

Direkt szoktak hívni az ő baráti körükbe , mert ők sok lányt ismernek, de akikkel eddig találkoztam sajnos még egy "jó ismerős" szintet sem sikerült elérnem,pedig fiúknál általában mindig sikerül ezt elérnem, de a lányoknál sohasem.

Már nem is megyek el ha hívnak mert mindig hülyén érzem magam a viselkedésem miatt és tele vagyok gátlásokkal, viszont nagyon nyomasztó ez így.

A külsőmet tekintve nem nézek ki olyan rosszul, olyan ember vagyok aki akkor ront el mindent ha megszólal.A külsőmet nézve sok mindennel nem vagyok elégedett ,de a barátaim is mondták,hogy nem vagyok csúnya csak sajnos nagyon rossz belső....

Azt viszont már mondták,hogy barátságtalan az arcom ,de nem tudok vele mit csinálni így nézek ki.

Azt vettem észre,hogy a szép lányoknál akik tetszenek külsőre, ott szoktam nulla lenni, de ha mondjuk olyan lánnyal aki nem tetszik nekem könnyen eltudok beszélgetni, és akkor nem is vagyok annyira gátlásos.



2012. aug. 1. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
adj lejjebb az elvárásaidból
2012. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!