Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakori és mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori és mennyire normális, ha egy lány csak az alacsony, vékony testalkatú fiúkhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Mert én így vagyok ezzel, igaz magam sem vagyok magas és az alakom is inkább vékony, 160cm vagyok és 52kg. Bejövök sok fiúnak, csinos vagyok és formás. De én egyenesen undorodom a nagy darab fiúktól, félek is tőlük, ellenben a hozzám hasonló magasságú, 160-170cm körüli, vékony alkatú srácok nagyon vonzanak, olyan kis cukik, édesek szerintem, főleg, ha az arcuk is bájos. Ráadásul eddigi legjobb szexelésem egy alacsony, vékony sráccal volt. Sokkal mozgékonyabbak is az ágyban, imádom őket. :)

2012. aug. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy mennyire gyakori azt nem tudom, de hogy jobbak az ágyban azt azért kétlem,nem vagyok vézna de még nem volt rám panasz
2012. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ínye ilyen se hallotam még o.0"
2012. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szeretett nyomorékunk tett fel újra kérdést, kivételesen kreatívan változtatva :D

Ha nem, akkor bocs, kérdező :D

2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 walk w1th mee ***** válasza:
Justin bieber tipusokhoz vónzodsz..most lődd le magad amig nem késő..
2012. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rajongok Justin Bieberért, ő már túl gyerekes, én meg felnőtt nő vagyok. De nekem mégis jobban bejönnek a hozzám hasonló alacsony fiúk, akiket át tudok karolni és ők is engem. :)
2012. aug. 1. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyenek jöttek be aztán ahogy teltek azévek magától megváltozott..Mostmár a magas dagadtabb szörös pasik jönnek be :D

19l

2012. aug. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!