Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez nálam lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez nálam lányokkal való ismerkedésnél mostanság? Más is tapasztalt már hasonló változást, fiúk?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig tipikus jó fiú voltam, meg azt hittem az kell a lányoknak, a jó fiú, illetve alapból így neveltek, apám szigoroú ember volt, de egyébként is jó gyerek voltam én inkább, suliban is imádtak a tanárok, jó tanuló voltam, versenyekre is küldözgettek több tantárgyból is bla bla bla... De mostanság már egy ideje elkezdtem átváltozni, a sok csalódás alányokkal való ismerkedéssel előhozott valami új ént belőlem, rájöttem a jó fiúk nem kellenek a lányoknak. MOstanság ha beszélgetek lányokkal még mindig jó fiúként nyomom, mert alapjában véve ez vagyok én, de már utálom ezt az énem, undorodom ettől a megértő, kedves sráctól és legszívsebben bevágnék valami kemény durva szöveget és csúnya beszédet sem hanyagolnám. Szóval kezdek változni, amit több éven át belém neveltek, amilyen nyomorék, lúzer, jó fiúvá neveltek abból kezd elegem lenni, saját magam ellen harcolok, undorodom a jó fiús énemtől és már nem érzem jól magam, ha ilyen kedves meg szent sz@r vagyok stb. Inkább az akarok lenni, aki valójában is vagyok, egy laza, humoros, pimasz, szemtelen, szexre célozgató, nőfaló állat. Azt akarom, hogy az állat végre előtörhessen belőlem, de még mindig sok a gátlásom és a sok hülyeség, amit belémneveltek ősök, így elég fura ez nekem, még félig ez vagyok, félig az a gyökér, vesztes, jó fiú, aki egy csajnak sem kellett sosem. Már haverokkal is egyre durvábban beszélek, régebben k.rva jó arc meg segítőkész voltam, de látttam, hogy kihasználnak sokan és nyílván emiatt is váltam ilyenné már a haverokkal is. Gyanakvó vagyok és nem bízom másokban, ugyanakkor önzőbb vagyok és csak a saját érdekeim nézem, illetve kezdek önimádóvá válni, belenéztem a tükörbe és most már helyes, jó pasinak látom magam, míg jó fiúként egy ronda kis férget láttam, aki egy lánynak sem kell.

2012. aug. 1. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanez voltam, majd idővel kinövöd, hidd el mintha én írtam volna a kérdésed ezelőtt öt évvel
2012. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát sztem ha nem nézel ki elég jol, akokr nem fogsz sikeresen átjutni sose a jokisfiubol a seg-gfej kategoriába.


meg ez a seg-gfejség amiröl te irsz, az csak felszines, attól függetlenül a szétzilált személyiséged ugyis átüt elöbb-utobb és egyszerüen furcsának fognak tartani az emberek.

2012. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tény ami tény én is tapasztaltam hasonlót, jój fiu vagyok. Most a nagy sértettség beszélne belőlem ha azt mondanám: a lányoknak csak a rossz fiu kell, hát én is az leszek. Lehet mást adni, de mint irták szerintem is idővel felszínre tör az éned, és tudod mit, nem leszel belül boldog hiába érsz el dolgokat a "segfej" stilusoddal, mert az ember öntudatlanul is szeretne beteljesedni egy társ mellett. ha önmagad lehetsz és azért szeret a másik, akkor lehetsz igazán boldog kivül belül. Alkalmi dolgokra megoldás lehet amit irtál.. Biztos van benne valami, de sztem ez nő függő. Valakinek ez valakinek az. Én is sok közömbösségbe futok, mert normálisan közeledem a lányokhoz, nincsennek barátaim mára, (pontosan amiatt mert mindíg csak én kerestem őket..hosszú és eltávolodtunk), próbálom végre magam adni, de közel nincs annyi sikerem a lányoknál mintha egy full laza pimasz srácot adnék, csak egy a baj mégha ezt adom is, idővel nem érzem jól magam abban a szerepben, vágyom arra h önmagam legyek. érdekes dolog ez....

Még valami, én most kezdtem igazán ismerkedést kezdeményezni lányoknál a buszon, vonat szóval az életben, de annyi kapufába futok...basszus, némeilyk az illemet sem ismeri. Hát hozzá kell szokni...

2012. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyi idős vagy de kezded kapiskálni a dolgot.

Valóban amit leírtál az elején az mid pozitív csak gyerekes.


A "nőknek" nem jó fiú kell vagy egy társ, hanem egy férfi!


És ezt nem úgy éred el, hogy megtanulod megalázóan lekezelni a nőket.

Annál a lánynál akinek bejön az ha gyökérként viselkednek vele az meg is érdemli, hogy úgy bánjál vele mint egy bibivel.

http://www.youtube.com/watch?v=ls6bMXLWK_w


Mert szerintem te nem ezt a kategóriát keresed.

27/F

2012. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!