Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes a Társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Szerintetek érdemes a Társkeresőkön keresni a nagy Ő-t? (Srác vagyok)

Figyelt kérdés

Sok negatív dolgot hallottam már a társkeresőkről a ti véleményeitekre lennék kíváncsi elsősorban, mi igaz ebből és mi nem.

Kérdéseim:

1, Bár jómagam az élő kapcsolatok kialakítására teszem inkább a voksom, azért érdemes a társkeresővel megpróbálkozni?

2, Ismerősöm szerint nagyon sok csaj nem is reagál a levelekre! Sokan azt mondják ez azért van mert nem jön be az illető nekik. Ha ez így van azért nem megérdemelne egy nemet is? Mi a véleményetek erről?

3, Úgy nagy átlagban milyen csajok vannak a társkeresőkön?

4, Olyan csaj minek regisztrál társkeresőre aki csak arra kíváncsi, hányan írnak neki vagy nézik meg? Erre már ott a Facebook, tegyen ki egy képet magáról és like-oltassa magát. A társkeresőt pedig hagyja meg a komoly ismerkedőknek.

5, Múltkor egy haverom profilját nézegettem és egy fickó a csaj képe alá azt írta: "Szia! Nagyon csinos vagy, szívesen megismernélek" erre a csaj válasza "Csak szeretnéd". Akkor mi a fenéért van fent???

6, Köztetek van olyan aki társkeresőn találta meg az igazit?


(Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat)



2012. aug. 1. 22:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Hát veszíteni nem veszíthetsz semmit. Én anno regisztráltam egy társkeresőn, de soha, senkivel nem találkoztam. Igazából én egyáltalán nem hiszek ebben, túl átb@szós szaga van, persze ezcsak az én véleményem, én egyedül azért regiztem,mert beszélgetni akartam ismeretlen emberekkel. Na meg, akivel eltudtam beszélgetni és külsőre is bejött, az valahol az ország másik végében lakott, azért meg egyszer sem vállaltam azt az x ezer forintnyi és 6 órás vonat utazást, hogy 1 napra találkozzunk. Én sokkal jobban preferálom a közösségi oldalakat meg természetesen a valós ismerkedéseket. Amúgy tényleg veszteni nem veszíthetsz semmit! Most egy kicsit én is kedvet kaptam hozzá, jó lenne megint kicsit idegen emberekkel dumálgatni.

Üdv

22/F

2012. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval. Én is inkább csak ismerkedni, dumálgatni voltam fenn egy társkeresőn, amikor nem volt párom. Volt egy-két jó arc (srácok), mondjuk én képet sem tettem ki magamról, de nem azért mert csúnya vagyok (több levélváltás után, ha értelmesnek bizonyult az illető, küldtem képet magamról, mert sokan kapásból a farkukról küldenek képet, amire én nem voltam vevő), hanem nem voltak komoly szándékaim, bár komoly kapcsolatra vágytam, csak éppen nem ott kívántam megtalálni. Óriási szerencse kell ehhez szerintem, sok a tapló, sokan kapcsolatban vannak, és félrelépni kívánnak. Szerintem tekintsd csak egy mellékvágánynak az ilyen oldalt.
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az egészről, hogy felesleges időpocsékolás.


Nem maga az ötlet, hogy összegyűlhetnek azok akik nem találták még meg az igazit, hanem hogy sokan nem azért jelentkeznek fel ilyen helyekre hogy párt találjanak, hanem mert kíváncsiak hogy mennyire lennének népszerűek ha a legjobb oldalukat mutatnák.


És így sajnos a sok bába között elvész a gyerek!


bevallom volt olyan időszakom mikkor én is kipróbáltam, hogy mennyire lehet ilyen helyen megismerni új kapcsolatokat.

Aki érdeklődőt irántam az vagy szórakozásból vagy azért csinálta mert annyira defektes volt hogy az már riasztó.

Akinek meg én írtam az le se sz*rt, válaszra sem méltattak.

Aki meg vette a fáradságot és visszaírt, a válaszból leszűrhető volt, hogy csak kíváncsi amúgy meg kapcsolatban van.


Csak negatív tapasztalatom volt, még az életben kőrubelul ugyan annyi ráfordított idő alatt 2 komoly kapcsolaton is túl voltam.


Szóval az én véleményem, hogy van alapja a dolognak de mivel sok a kamu profil ezért értelmetlenné válik az egész.

2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Köszi szépen! Örülök, hogy megjött a kedved hozzá :D Próba, szerencse aztán meglátjuk. De én attól félek, hogy a legtöbben nem is amiatt vannak fent amire az oldalt kellene használni, hanem csak magamutogatásért.
2012. aug. 1. 22:40
 6/30 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak: 24!
2012. aug. 1. 22:41
 7/30 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hogy az én esetem mennyire illik ide, azért leírom. Én angol oldalakon chatelgettem, nem kimondottan társkereső volt, hanem ilyen ismerkedős,a világ összes pontjáról vannak fent (ez nagyon jó volt,mivel a nyelvtudásomat akartam fejleszteni). Elég sok barommal összetalálkoztam már ott,de szereztem nagyon jó barátokat is. A jelenlegi barátomat is ott ismertem meg (sajnos másik kontinensen él, idáig még nem találkoztunk), lassan 1 éve, hogy megismertem, és kb 7 hónapja, hogy "együtt" vagyunk. Szóval, szerintem lehet ott normális emberekre is bukkanni :)
2012. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Te jó ég! És nem tervezitek, hogy találkoztok? Nem félsz, hogy csalódni fogsz ha meglátod vagy valami?
2012. aug. 1. 22:47
 9/30 anonim ***** válasza:
cyber párkapcsolat :)
2012. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. De tervezzük, hogy találkozunk, csak sajnos nincs annyi pénzünk, hogy most pikk-pakk találkozni tudjunk, mivel én még tanulok, ő pedig csak most fejezte be a fősulit. Elhiheted, hogy nehéz, de minden nap beszélünk (chat,telefon,cam), szóval...:/ :) Eleinte féltem, hogy megcsalhat, de ezalatt a majdnem 1 év alatt még sohasem adott okot csalódásra (akármilyen kis dologról is volt szó, mindig betartotta), szóval megbízom benne. :)
2012. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!