Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A debreceni lányokról tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni lányokról tapasztalatok, fiúk?

Figyelt kérdés

Én úgy tapasztaltam eddig, hogy nagyon zárkózottak és ritkán örülnek, ha leszólítjuk őket haverjaimmal.


Igen, most biztos mindenki mondja, mert rondák vagytok! :D


De haverom kifejezettem jó pasi, mégis elutasítják a van barátom kamu szöveggel, hisz kb. mindegyik ezt mondja, ami már gyanús azért. Nyílván ez a leggyorsabb lekoptató szövegük.


Úgy tűnik Debrecenben már nincsenek is szingli lányok, micsoda dolog már ez?! EGy nagyváros, ahol minden lány foglalt és mégis sok fiú szabad, hogy is van ez?!



2012. aug. 3. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
biztos rondák vagytok
2012. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja, biztos, a poén, hogy már tőlem magasabb nőm is volt.
2012. aug. 3. 18:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Az más... Akkor nem lehetsz ronda eleve... -.-
2012. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Még a haverod se elég jó pasi nekik. A lányok igényei az egekben vannak, legalábbis ami a külsőt illeti.
2012. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
még hogy nincsenek szingli lányok ??! :D én nem debreceni vagyok,de ott tanulok
2012. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítanék, a lányok egy része szerintem kamuzza, hogy van pasija, azaz a lényegen nem változtat, nincsenek szingli lányok. :D
2012. aug. 3. 19:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Én csak egy kedves, megértő, hűséges rendes lányt keresnék, de ha esélyt sem kapok az ismerkedésre, akkor mégis hol találhatnám meg a párom? Lányok, mikor fogjátok már őszinten megmondani, hogy nem vagyok az esetetetek és azért nem ismerkedtek velem, minek kell azt kamuzni, hogy foglaltak vagytok?
2012. aug. 3. 19:30
 8/22 anonim ***** válasza:
Több szingli lányt ismerek mint nem szinglit, főleg a baráti körömben. A lányok nem szeretik ha az utcán szólítják le őket- és jogosan nem. Ti vagytok csak szerencsétlenek.
2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, csak tudod, nekem nincs más lehetőségem a lányokkal való ismerkedésre, és nem is utca, inkább buszmegálló meg bevásárlóközpont, utcán is, de csak, ha leült valahová vagy ráérősen sétál a lány.


Buliban én nem járok sűrűn, de ott nem is akarok barátnőt keresni, hiszen tudjuk milyen lányok járnak oda 99%-ban.


Ja, meg mindenki csak azt tudja mondani, hogy itt meg ott sem szeretnek a lányok ismerkedni, kb. semmi sem jó ebből is az jön le.

2012. aug. 3. 20:23
 10/22 anonim ***** válasza:
paramétereid?Nàlam pl 180cm alatti sràc labdàba se rùghat.Ennek nagyon egyszerű az oka,ènis nagyon magas làny vagyok,ezért sz alacsonyakat kapàsbòl visszutasìtom.ez a van pasim szöveg elàrulom,azt jelenti hogy nem vagy az esetem.legtöbb esetbn.Inkább örülj hohy ezt nem mondjàk meg.
2012. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!