Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leadtam a külsővel szembeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leadtam a külsővel szembeni igényeimet, de mégis minek, ha a lányok ennyire felszínesek maradtak továbbra is?

Figyelt kérdés

Hiába adtam le a külsővel kapcsolatos álmaimat, már csak a jellemet nézem, igyekszem úgy ismerkedni, hogy ne is lássak képet a lányokról, mert az sokat segít, hogy csak a jellemet nézzem és úgy szeressek bele valakibe. Eddig egyszer sikerült ezt elérnem, de, amikor élőben találkoztunk nagyot csalódtam pozitív irányba, mert nagyon szép lány volt, akiről én végig úgy gondoltam, hog ynem lehet különösen vonzó, hiszen a rendes lányok nem szoktak a szebbek közül kikerülni. Azóta csak olyan szép lányokkal találkoztam, akik jellemre nem voltak szimpatikusak, úgyhogy inkább csak csúnyácska vagy átlagos lányokkal igyekszem ismerkedni. Ha nem tudom a külsejét az a legjobb, akkor csak levelezünk és úgy ismerkedünk. Mégis egyre inkább azt tapasztalom, hogy míg én képes vagyok leadni, ha nehezen isa külsővel kapcsolatos vágyaimból, addig még egy túlsúlyos lány is, tőlem jobbat vár külsőre. A tipikus, magas, izmos, jóképű srácok a befutók továbbra is a lányoknál. Mégis így hogy versenyezzek, hogy legyen barátnőm, ha én se magas, se izmos, se ritka jóképű nem vagyok? Pénzem sincs most ráadásul, se melóm.

Miért ilyen felszínesek a lányok?

Kezdek azon gondolkodni, hogy olyan leszek, mint ezelőtt én is újra felszínes, csak a külsőre hajtó szemét álllat leszek és csak a szexre fogok hajtani. Kezd elegem lenni ezzel a semmivel sem eléggé elégedett lány nemzedékkel. Itt most főleg a tizenéves lányokról van szó. De a huszonévesek sem különbek, csak talán kevésbé bunkón közlik, ha nem vagyok az esetük.



2012. aug. 10. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak értelmesebb dolgok is az életben, mint a párkapcsolatokon agyalni. 24F
2012. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felesleges leadni az igényeidet!


Még ha javult volna a helyzet és dölnének is a nők, akkor ha összejönnél velük ergo sikerülne akkor meg rájönnél h mégsem kell...

2012. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első megmondta a tuti.


Ez az igényéladásos dolog pedig marhaság. Eleve rossz, ha valaki igényeket támaszt a másik irányába. Én úgy állok hozzá, hogy élem az életemet, megismerek új embereket, és előbb-utóbb kialakul valakivel a kölcsönös szimpátia. Ha utóbb, hát utóbb. Csak olyan idősebb (30-40+) egyedülálló embereket ismerek, akik azért maradtak egyedül, mert teljesen elzárkóztak a világtól vagy nem is akartak párt. Nyitott szemmel kell járni, a szerelem meg akkor talál rád, mikor a legkevésbé számítasz rá. Minél inkább akarod, annál inkább nem megy!

Nálam legalábbis így működik.

2012. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mi történt az első szép lánnyal?
2012. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 avellana ***** válasza:

Na, hát figyelj, egy nőnek mindig is a tökéletes pasi kellett, ez tény! Csakhogy mindenki számára más a tökéletes.

És ne általánosíts, nekem például nem jön be egy két méter tizenhárom centiméteres magassággal rendelkező 'izomagy'. A jóképűség meg szerintem szintén olyan dolog, hogy 'kinek mi'.

(Pénz? Nagyon remélem, hogy soha nem fogsz belefutni egy pénzéhes hölgybe. Szerintem ők a 'legrondábbak' az egész világon...)

Szerintem nem vagyok egyedül, amikor azt mondom: egy férif legyen határozott(!!), kultúrált és eszes.

Sok sikert a hölgy-vadászatban! :))


17/L

2012. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tárkeresőn átlag pasinak elég nehéz kapcsolatot találnia. Azért, mert ott még egy ronda lányra is ráirnak kb 200-an ergo, tud válogatni, és 200-ból biztos akad 1 aki jobban bejön neki.. lo.ve meg egyéb ilyen oldalakon még a legcsunyább lányok is visszautasitották a randi, míg a való életben sikerült megismerkednem egy gyönyörü lánnyal, akivel boldog vagyok, pedig hozzá képest milyen rondák kosaraztak ki ott.. szóval hagyd ezeket az oldalakat :)
2012. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hagynám én, ha lenne máshol lehetőségem ismerkedni lányokkal. De csak az online ismerkedés maradt nekem. a lányok tapasztalataim szerint nem szeretik, ha ismeretlen srácok szólítják le őket például a buszmegállóban ismerkedési szándékkal.
2012. aug. 10. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem szeretik ha nem jössz be nekik. Azt meg látni, hogy bejössz-e. Szóval azért nem olyan nehéz dolog ez. 24F
2012. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt meg mégis honnan lehetne látni, ha bejövök egy lánynak élőben?
2012. aug. 10. 21:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem a gondolataival van elfoglalva, akkor nagyon sok mindent ám megérez egész pontosan:)) Ezeket a dolgokat ki lehet érezni. Ha ránézel a másik emberre és látod, hogy szomorú, azt honnan tudod, hogy szomorú? Ugyanez van akkor is ha látod a másikon, hogy bejössz neki.Én ezt érzem legalábbis, és eddig nem tévedtem ebben. 24F
2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!