Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinirandi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinirandi.hu és a Love.hu-ról?

Figyelt kérdés

Love.hu-n már vtam, 4 hónapig VIPem is volt, de töröltem magam, mert nem igazán tetszettem ott senkinek sem. Most olvastam egyik itteni kérdésben a Tinirandi.hu-ról, regisztráltam oda kíváncsiságból, de sajnos találtam ott 1-2 Love.hu-s csajt is. Ráadásul nem teljesen támogatja a magyar karaktereket, nem nagyon fekszik nekem az oldal, vszínűleg innen is törlöm magam. Nektek mik a tapasztalataitok a 2 oldallal kapcsolatban?


17/F



2012. aug. 12. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szar mind a kettő
2012. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanolyanok, mint a többi netes randioldal. Tele van önelégült p*csákkal. Továbbá olyan csajokkal akik csak azért vannak fent, hogy növeljék a saját egójukat azáltal, hogy egy csomó ember ír nekik, hogy milyen szép vagy, stb. Levélre 100-ból egy csaj ha válaszol.

Akkor van esélyed, ha nagyon sok pénzed, menő kocsid van, jól nézel ki. Ha csak szimplán átlagos vagy, semmi esélyed párt találni.

Néhány éve még az azóta megszűnt FHM magazinban csináltak egy olyan kísérletet, hogy egy srác felvett három személyiséget, és stílust a sminkesek, és stylistok segítségével, és így töltött fel magáról képeket is. Volt egy átlagos kinézete, egy divatmajom én-je és egy gazdag alteregója. A gazdagról márkás pezsgővel a kezében, ferrarival az oldalán és márkás ruhákban töltött fel képeket.

Még a másik kettő alteregója alig kapott válaszlevelet, addig a gazdag én-je tonnaszám kapta az ajánlatokat. Tett egy kísérletet az egyik csajjal, aki nagyon nyomult a gazdag én-jére és írt neki az átlagos én-jével. A csaj lekoptatta. Szóval ezek után próbáljon meg normális, szerelemre vágyó ember ezeken a társkeresőkön párt találni.

Több esélyed van, ha személyesen ismerkedsz, mert úgy legalább látod a reakciókat a lány arcán, és el tudod dönteni, hogy vajon érdemes-e nyomulni.

2012. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért válaszolnak jó néhányan, de mikor képet mutatok ott rejtélyes módon eltűnnek. Úgy nem is beszélgetnek velem, ha nem mutatok képet... de utána sem. :(
2012. aug. 12. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!



Kalap sz...r az összes.Én már fent vagyok egy ideje de a legtöbb levélre annyi válasz nem jön,hogy másszam meg anyámat...pedig orrba szájba lávolok meg küldöm a vipet meg minden...lányok nézzetek már magatokba...



Tomeeee

2013. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!