Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Első randin mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Első randin mit érdemes csinálni, mi fog meg titeket?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal(de sajnos csak interneten) és ahogy felhoztam a témát hogy összefutnánk mondta hogy rendben.

Én egy vicces tipusu fiu vagyok és hallottam hogy a lány uj emberekkel kicsit meg van illetődve mikor először találkozik.

Ezért érdekelne hogy hogyan tudnám megnyerni hamar a bizalmát, mivel amúgy egy helyes és szintén vicces mosolygós lányról lenne szó.



2012. aug. 17. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg, beszélj, kérdezgesd.
2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És csak úgy vágjak bele a közepébe? ettől hamarabb feloldódik és rájön hogy nem harapok? :D
2012. aug. 17. 18:40
 3/13 poiu ***** válasza:
Nincs közepe.
2012. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha vicces vagy, akkor szerintem nyert ügyed van. Én is elég félénk vagyok az első találkáknál, illetve nehezen oldódom. Az, hoyg hova menjetek nem tudom megmondani, szerintem kérdezd meg a lányt, hogy ő mit szeretne, de úgy ne menj oda, hogy fogalmad sincs, hogy mit fogtok csinálni. Én szeretek sétálni, vagy leülni egy padra beszélgetni, esetleg fagyizni (mozi meg ilyeneket nem, mert utálom ha meghívnak nagyobb dolgokra, illetve szerintem a mozi későbbi randikra való), esetleg most jön a 20-a biztos lesznek nálatok ilyen rendezvények menjetek el oda, aztán nézzétek meg a tüzijátékot, stb...
2012. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És akkor miután találkoztunk puszi-puszi és próbáljam meg minél hamarabb oldani a feszkót, ugye?
2012. aug. 17. 18:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a 20-a ez remek ötlet köszönöm! Jól van majd igyekszem ! :D
2012. aug. 17. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgulós vagyok, ha még nem találkoztam a személlyel. Mutasd azt neki,h te mennyire nem vagy zavarban. Legyél olyan vicces, mint neten keresztül.
2012. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó rendben!


Új álláspont!


Azt mondta hogy eljön velem 20-án tüzijátékra! akkor mit lehet még érdemes oda tervezni?? séta ilyesmi jó vagy az annyira nem mókás nektek?

2012. aug. 17. 18:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A séta szerintem jó, esetleg, ha lesznek koncertek/műsor keress egy megfelelőt, vagy ilyen bazárok(vegyél neki olyan piros kakasos nyalókát, azt én úgy imádom:D),vagy fagyit/ kürtös kalácsot(az ilyeneket szerintem még olcsón meg tudod úszni), vagy csak üljetek le valahova és beszélgessetek.
2012. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Remélem sokat segítettetek :D

2012. aug. 17. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!