Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pont olyankor akad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont olyankor akad nekem egy közelemben lakó srác, akinek viszont tetszem, amikor közeledik az érettségi?

Figyelt kérdés
Eddig komolyabb kapcsolataim csak távoli pasikkal voltam,akikhez vonatozni kellett.Most,hogy közeledek az érettségihez egyre jobban-jövő tanévben leszek ott-,akadt egy pasi,akinek viszont tetszem és nem is olyan csúnya.Hogy van ez?

2012. aug. 21. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már annyira felfújd azt a sz*ros érettségit, hogy amiatt ne jöjj össze egy neked tetsző férfiú egyeddel... Mindenkinek arra van ideje, amire szakít magának.:)
2012. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbatételekben edződik az ember és dől el ki is vagy ;)
2012. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na és? Hol itt a probléma? Nyugodtan összejöhetsz vele, mellette tanulsz érettségire és ennyi.
2012. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,csak olyan ironikus,hogy pont ilyenkor.Ráadásul eddig egy közeli pasinak se tetszettem.Félre ne értse senki se,nem akarok tojni az érettségibe miattam,csak én utána inkább menni akarnék el innen.
2012. aug. 21. 01:32
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

magyarul parázok az emberi kapcsolatoktól,ezért az érettségire fogom a megfutamodásom.

kb így van ez jányom.

2012. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat nem árthat a tanulásnak, szerintem. Nem kell vele lenned minden nap, na meg ráérsz még gondolkodni utána, hogy akkor hogy is lesz.
2012. aug. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez a kormány ármánya ellened, hogy megbukj az érettségin!
2012. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én alig tanultam évközben, érettségire 1-2 hétig tanultam, és így lett 3as 4es. (bár értelmes fajta vagyok :D = jol felfogom a dolgokat, bár néha lassan, + nem valami jo a memóriám)

szóval simán csinálsz olyan érettségit amilyet akarsz, lesz erre bőven időd egy srác mellett is

2012. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6/8:Szerintem is így kéne lennie,csak eddig nem nagyon fogtam ki.
2012. aug. 21. 03:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs boldogság.
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!