Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony, vékony, bájos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, vékony, bájos, szép lányok már mind foglaltak igaz? Akkor a pasijuktól kell elszedni őket, ha normális, szép barátnőt akar az ember? Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

nem mind foglalt :) én nagyon sok "alacsony,vékony,bájos,szép" lányt ismerek aki szabad...

és már le is csaptam az egyikre :D :D

2012. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
akadnak csak szerintem otthon ülnek...2 ilyen lányt is ismerek szép is értelmes is jól is néz és otthon ül, mert nem szereti a tömeget...szóval az ilyen lányokra nekem ne mondják h várjak odakint és keressek ilyet mert max hetente 1x látni őket egy boltban aztán fusssss
2012. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Így nem is csoda, ha foglalt lányokat talál csak az ember folyton. Lehet, hogy az ilyen lányok, akik még otthon is ülnek nem is akarnak párt maguknak?
2012. aug. 21. 09:29
 4/15 Boss911 ***** válasza:

Hát figyelj.. én úgy szoktam csajozni, h elmegyek egy közeli helyre(nálam a szomszéd faluban a Sportuszodára gondolok), és kiszemelek vkit, aki úgy egyedül van, vagy csak a barátaival, félrehívom beszélgetek vele stb. és ha összejön összejön, ha nem akk meg nem


de az h MINDENKINEK van palija az lehetetlen, mert elvileg a nők egy picivel többen vannak a fiuknál.. lehet h csak peched van.. a riban cokra meg neis nyomulj.. azoknak mindig van palijuk

2012. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

de akarnak csak ahhoz is lusták h neten válaszoljanak, avagy ki sem mozdulnak otthonról hogy bárki is lássa őket és lehetőségük legyen ismerkedni avagy burkot vonnak maguk köré így megközelíthetetlenek, mintha virítana a homlokukon h "ide ne merj jönni"

És ha valaki meg még is odamegy akkor az tuti csak szexelni akar.

És miért?

Mert volt maximum 1 kapcsolatuk aki elhagyta őket....

2012. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

jah 50 felett több a nő jóval több, de alatta kiegyenlített szinte....


több a nő mint a pasi ez tény!

Csak a több az általában közép korú vagy túl van az 50-en.

Ha csak a mi környékünket veszem, akkor 14 pasi halt meg és 1 nő!

2012. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ahozz hogy eltudd venni, jobbnak kell lenned mint a jellenlegi partnerük és több legyen a pénzed is.
2012. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

amúgy a 7-esnek igaza van.


Ha neked lenne egy ilyen barátnőd, hidd el senki nem lenne tekintettel arra, hogy kapcsolatban vagytok, lesz@rna téged. Udvarolna a csajnak aztán ha elszedi akkor elszedi, és ha így van akkor a csaj nem is szerette igazán a párját...csak várt egy jobbra...


ÉN ezt nem ítélem el! Nem tabu más nője!

ha ügyes vagy és sikerül akkor ennyi...más is lesz@rná a dolgot...


Le lehet nyugodtan szavazni.......

2012. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen mind foglaltak... vagy most azt várod, hátha valaki magára ismer és üzenetek hada fog ellepni téged? Ha ilyen kérdéseket teszel fel, elég nehéz dolgod lesz elvenni a csajokat bárkitől is..
2012. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de ha az én nőmnél bepróbálkozna valaki,minimum az orrát törném el.
2012. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!