Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a mázslita jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mázslita jóképű fiúk és szép lányok megtudják valaha milyen szenvedni úgy, hogy senkinek sem kellesz? Miért nem értékelik, hogy jól néznek ki, miért bántják a csúnyább fiúkat, lányokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

szegénykém...nagyon egyedül vagy igaz? és esélytelennek tartod magad a nők szemében igaz? vagy mindenki elutasít??


egyébként nagyon sok "jóképű" pasi és szép lány szaladgál az utcán és nincs párja, mert valamiért nem jön össze nekik sem mindig...

2012. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem tudják, legalábbis sokan közülük tudják. De ilyen az élet...
2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerhetik DE azért nem valószínű hogy ugyanazt az elkeseredettséget, bánatot, reménytelenséget érzik mint te. Az ő fejükben azért ez valószínűleg másképp néz ki, és nem kell minden nap új tükröt vennie, mert széttöri őket reggel ahogy bele néz és meglátja magát, és sírva fakad hogy ő mennyire nem szeretetre méltó személy.
2012. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Azzal bántják őket, hogy jobban néznek ki vagy mi? Olyan unalmasak ezek a kérdések, biztos a marson élek de körülöttem nem csak a "mázlista jóképű fiúk és szép lányok" vannak kapcsolatban...
2012. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én még mellette gazdag jóképű mázlista srác is vagyok
2012. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy olyan ismerősöm van, akire simán azt mondanád, hogy csúnya, és helyes fiúkkal járnak. Sok szép lánynak nincsen körülöttem barátja, mert nem igényelik mindenféleképpen, hogy legyen, megtudnak élni pasik nélkül is egyenlőre. Szerintem ez egészséges hozzáállás, az nem, amikor fűvel fával, csakhogy elmondhassad, van pasim!
2012. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 10:28


Bizonyára dugatják magukat jobbnál jobb pasikkal. Így is lehet boldgonak lenni. Míg egy csúnyácska ember még a szükséges szexet sem kapja meg sokszor.

2012. aug. 25. 10:59
 8/11 David82 ***** válasza:
Elvileg megkapja, csak pénzért. Mégis, talán a legfontosabb dolog az ismerkedésben az önbizalom. Ha van önbizalma, akkor fel meri vállalni a hibáit.
2013. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezzel élek együtt én is. sokáig utáltam ezt az egész idealizát szépség uralta világot, de azt hiszem, inkább megprobálok beállni a sorba. elkezdtem komolyan edzeni és gyűjtök plasztikai műtétre is. tudom, hogy sokkal könnyebb lesz az életem ha jobban nézek majd ki. nem feltétlenül javaslom ezt neked is, de azért talán érdemes lehet megfontolni. nem mindegy hogy telik a hátralévő időnk
2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem, kérdező, nekik mindig akad pár. Hogy miért ugatják le a csúnyább lányokat/fiúkat, az meg natív prosztóság, türhőség és rosszindulat keveréke. Ettől érzik többnek magukat, hogy mindenkibe belerúgnak aki valamiben rosszabb tőlük, ez a nyomorult kis életük minden szórakozása. Ki kell röhögni őket, és leszarni magasról.
2014. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!