Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk szerintetek ellenszenves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szerintetek ellenszenves ha fogszabályzós a lány?

Figyelt kérdés
Én még nem csókoloztam de már jártam valakivel habár le akart csókolni de nem engedtem és kíváncsi vagyok nem el ciki ha fog szabályzom van
2012. aug. 25. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyáltalán nem :Ö sőt néha még szexi is :) 17/F
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem ciki.

De ha kerestél volna egy kicsit,vagy 6 fogszabis kérdést találhattál volna.Ahol leírjuk mi pasik,hogy egyáltalán nem zavar a fogszabályzó

2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki, sőt szexi is lehet. A helyesírásodra viszont figyelj kicsit jobban, az már inkább ciki.
2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 25. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én már smároltam fogszabályzós csajjal. kicsit furcsa volt (érezhető volt a fogszabályzó) de megszokható. nem volt vele gond.
2012. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem ciki! Nekem nincs semmi bajom vele ha egy lánynak van! Egyszer pont egy ilyen csaj tetszett! Egyébként miért is zavarna minket?:D
2012. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért zavarna titeket? hmmm... nézzük csak a csajnak szinte mindig kikezdi a száját, fáj a foga tőle, ha a fiú végig nyalná a fogát 99%, hogy felsérti a nyelvét....
2012. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj a fogam fel se sérti és amúgy is tiszta ez csak azért kérdeztem hogy bejön mint fiuknak a fogszabis lány. Amúgy igazatok van mert én is járnék egy fogszabis fiúval ha tetszik . :D és szerintem se zavarna (így utólag át gondolva) csók közben !
2012. aug. 27. 13:58
 10/12 anonim ***** válasza:

a barátnőm fogszabályzós és nagyon szexi rajta (jó lehet egy kicsit elfogult vagyok :D). és csóknál egyáltalán nem zavaró.


szerintem csak akkor lehet zavaró- bár nincs erről tapasztalatom-, ha mindkét fél fogszabályzós.



na de a lényeg, hogy EGYÁLTALÁN NEM zavaró a fogyszabi

2012. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!