Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19L vagyok. Ciki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19L vagyok. Ciki, hogy nem volt még pasim? Illetve volt, de csúnya vége lett a dolognak (2 hét után).

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy zárkózott vagyok és a fiúk nem szeretnek falakat bontogatni. Próbálok nyitottabb lenni, de nem megy. Amint meglátok egy helyes pasit, nem tudok hozzá odamenni. Tényleg nem sikerül így valakivel összejönni?
2012. aug. 29. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyesmi tipus vagyok en sem merek oda menni a helyes pasikhoz mert mindig azt gondolom hogy ő nekik én biztos úgysem tetszennék meg hasonlók járnak a fejemben...de nekem már volt barátom meg most is van szóval szerintem ez nem lehet akadály:) 19/L
2012. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a helyzet. Az kattog a fejemben, hogy tuti nem kellenék neki, mert csak a szőkehosszúhajúplasztikcicababákat veszik észre... vagy akik 200-zal vihognak a semmin...
2012. aug. 29. 17:44
 3/17 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok én mér nem ismerek ... de jó lenne :):D
2012. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jányok!

Bármilyen helyes pasihoz odamehettek. Nem fog harapni. Ha ő nem lép, lépjetek ki.

Magamról van szó most pl az a baj és magam helyesnek látom, magas is vagyok, de nincs önbizalmam és zárkózott vagyok.

Ha minden lány így gondolkozik mint ti, akkor örökre szűz maradok...

2012. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Írásod alapján idősebb fiúkat keresel mi?Általában minél tapasztaltabb egy férfi annál jobban oldják meg a problémákat és annál kitartóbbak,szóval amíg sok húsz éves valóban nem tesz ennyit azért hogy téged rásegítsen a megnyílásra,addig egy majd 30-as már sokat dolgozhat az ügyön,na persze ha valódi érzései támadtak irányodba,de ettől eltekintve ne várj csodát kívülálló emberektől,te magad tehetsz a legtöbbet a javulásért.
2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
így sok esélyed nincs, én pl. a kezdeményező beszédes lányokat szeretem, meg a férfiak nagyrésze is, de biztos találsz valakit majd
2012. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak el keseríteni,de igaza volt a srácnak.Egy csaj legyen nyitott,vagy legalábbis normális.Ha sikerül valakivel össze jönnöd,az vagy csak a szexre fog tartani,vagy csúnya lesz,de nagyon.A zárkózott csajokkal szívás,senkinek se kell,legalábbis nekem nem kell olyan.
2012. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a nőkről épp köztudott, hogy sokat beszélnek, így meg nehéz, utálom ha én beszélek a csaj meg csak : aha igen, ja, ilyennel minek járnék?
2012. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez nem baj.Csal ha udvarolnak neked.Akkor könyörgöm egy kicsit nyílj meg.Nagyon elszomorító tud lenni 1 hónap utáni ostromlás után,ha ugyan olyan vagy mint a legelején.ez mindent meg tud ölni
2012. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. akk. dolgozok majd az ügyön, megpróbálok nyitott lenni, és viszonylag sokat beszélni... de nem szeretek a középpontba is lenni. mert visszakérdeznék akk. hogy oké a csaj beszéljen sokat, de akk. a hapsi fog két szavas válaszokat adni?
2012. aug. 29. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!