Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így sosem leszek vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így sosem leszek vonzó egy lány számára sem?

Figyelt kérdés

Sovány, alacsony fiú vagyoké és az a problémám, hogy hiába próbálkozom sehogy sem tudok egy-két kilónál többet felszedni magamra. TArtok tőle örökre egy gyenge, kisfiú testben szenvedhetek és persze a lányoknak sem fogok kelleni.

Nem mondom, hogy nem tetszettem volna lányoknak, de csa képet láttak rólam és többnyire az arcomról. Ráadásul akiknek bejöttem ilyen kis 13-15 éves lányok voltak. Ebből kettő szerelmet is vallott ahogy meglátta képem. Elég vicc, de mit kezdjek az ilyen komolytalansággal, amikor felnőtt vagyok és már normális kapcsolatra vágyom, de amíg a testemet nem tudom legalább férfiasan erőssé, izmossá tenni, addig rosszul érzem magam a testemben és a lányok is elutasítanak. :(


2012. aug. 31. 23:37
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
100%
szerintem operáltasd magad nővé,a nyivákolás már k*rván megy,sztem a többi 1-2 dolgot is megtanulod hamar.
2012. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan vékonyak , és lesz@rják. Vágod? Mennek előre amíg a testük bírja, míg a lelkük fel nem adja.
2012. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Biztosan akad olyan lány, akinek ÍGY TETSZEL ahogy vagy. De nehéz dolgod lesz amíg magadat nem fogadod el.

Hidd el, 'izmosodni' nem olyan nehéz. Nem kell full izmosnak, kigyúrtnak lenni. A legtöbbnek az sem jön be..

2012. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki szálkásan és izmosan, tökéletes férfi testtel jön a világra? Ne itt nyafogj. Ettől nem leszel férfiasabb. Nem bántás, de gondold már át. Ahelyett, hogy otthon pötyögöd be a kérdéseid meg a negatív hozzáállásod, inkább menj el kondizni vagy sportolj valamit!!
2012. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Edzek én, de nem mindenkinek olyan a genetikája, hogy feltudjak magát gyúrni.
2012. szept. 1. 00:09
 6/7 anonim válasza:

Me too

Csak még magas is vok

2012. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze van, akinek könnyen megy, van akinek meg nem. Akiknek nem megy könnyen, azoknak egy kicsit több kitartás és idő kell, de a végeredményt akkor is eltudod érni, ha akarod! :) Én is így voltam a fogyással. Két évig rinyáltam otthon, aztán rájöttem, hogy csak tennem kéne valamit, mert ha panaszkodom attól nem fog változni semmi. Helyettem meg lefogyni senki nem tud. Fél év alatt el is értem az álomalakot. Úgyhogy szedd össze magad és legyél végre férfi!! :D
2012. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!