Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemesebb társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemesebb társkeresés szempontjából, ha egy fiú nem is tesz fel magáról képet facebook-ra?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom van egy olyan érzésem, hogy a lányok csak pofára mennek. Például nem is egy lány, ahogy megkapta az fb adatlapomat utána eltűnt egy életre, tök bunkó volt, se köszönés, se semmi. Na meg van a másik kategória, aki bejelöl, de utána már nem ír többet. Ott van a harmadik, aki bejelöl és látszólag rendes lánynak tűnik, de utána sosem keres, ha én nem írok rá. Mégis miért ilyenek a lányok, nem igaz, hogy nincse egy sem, aki ne a külsőre hajtana. Pedig nagyon úgy tűnik és még ők támadnak minket, hogy miért a szép, karcsú lányokra bukunk. Á, totál kiábrándultam a lányokból, kész, feladom, megyek prostizni! Na, pá!

2012. szept. 2. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És az jobb ha személyes találkozó után koptat le? Akinek nem tetszel, nem fog veled összejönni, akárhol és akármikor is lát meg. Annyiban valóban pofára mennek a lányok, hogy nyilván ha nem vagy szimpatikus a képeken, akkor nem akar majd megismerni. De szerintem a fiúk is ilyenek.
2012. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minket fiúkat is a külső fog meg, azt senki ne mondja, hogy nem így van, mert az hazudik :D
2012. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te se keresnéd, ha egy 250kgos szakállas lány lenne. :D
2012. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a szép vékony lányokra bukom :$ és ők is rám ^^ :D 20/f
2012. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mégis miért ilyenek a lányok"


Valamit nem tudsz. Fiúk, lányok egyaránt 97%-ban unaloműzésből vannak fent, unaloműzésből jelölgetnek;nem keresnek partnert. Az nem érdekli őket, hogy ezt egy olyan nevű oldalon teszik, hogy társKERESŐ, és hogy ezért megtévesztik a komolyan kereső delikvenseket, mint amilyen Te is vagy!

A másik lehetséges ok, hogy nem elég alapos a bemutatkozásod, és így gyakorlatilag nincs is mihez vonzódni. Akár képpel, akár kép nélkül valaki leírja, hogy 180 centi, 75 kilo és szerei a kutyákat... pff... és? Ettől már szerinted feltámad a vágyam párkapcsolatra?

Hát nem.

:)

2012. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kurÖva lehet jó, csak hát kuErva drága is :P. De ha van moneyd akkor miért ne, komolyan én gondolkoztam is hogy vajon ha azt mondom tessék itt van 4 millió és most élj velem 4 hónapig, arra mit mondanánk.


Amúgy értem hogy szomorú vagy meg rossz is, de hát max reménykedhetsz, hogy csak alakul majd valami jó is.

2012. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor menj prostizni, fizess százezreket csak egy éjszakáért! Nem igaz, hogy ha arra van pénzed, hogy elmenj egy numerára, akkor arra nincs, hogy egy lányt meghívj egy italra!


Ja, amúgy én a társkeresőn alapból átugrom azokat a jelentkezőket, akik nem tesznek fel képet magukról! Ha én veszem a fáradságot erre, vegyék ők is!

2012. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A külső fontos! Fogd már fel!

A nők azért mondják, hogy nem az, mert ez kulturális elvárás feléjük!

2012. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!