Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna egy könnyűvérű lányba? Miért mindig a rossz lányokhoz vonzódok?

Figyelt kérdés
Még a nyáron történt, hogy írtam ki egy csoportba egy kiírást, bevállalós lányokat kerestem. Bejelölt egy lány, de csak később írt rám egyik este. Beszélgetni kezdtünk eleinte eléggé durva, tipikus flegma, beképzelt libának tűnt, de valahogy időközben teljesen megváltozott az irányomban és kedves, meg ragaszkodó lett. Folyton rámírt, keresett és napi rendszerességgel. Volt olyan, hogy nem volta pár napig és mire felléptem olyat kaptam, hogy hiányol már, mikor leszek stb. Épp erre vágytam mindig is, mert szeretethiányos vagyok és régóta szeretnék már barátnőt. Erre egy ilyen lány, aki ráadásull épp az esetem, arcra és alkatra is engem keres. Tudtam, hogy nem lehet komoly, de mégsem bírtam ellenállni a csábításának, nem látott rólam sosem képet, nem is tudta, hogy is nézhetek ki, de mégis kereste a társaságomat és elég hamar rájöttem mit is akar. Már első nap miután kedves lett velem küldött magáról fehérneműs képet, pedig adatlapja alapján nem nézné senki olyan típusnak, inkább ártatlan jó kislánynak tűnt, kicsit lökött, hülyülős jellemmel. :D Aztán valahogy egyre gyakrabban kaptam és egyre több olyan jellegű képet, közben egyre merészebbeket is és mindeközben folyton kíváncsi volt, hogy sikerült-e már elcsábítania, tetszik-e nekem ő, akarnék-e vele talizni szexre meg ilyesmik. Egészen sokáig tartott a dolog, míg legvégül teljesen meztelen képeket is küldött magáról. Ekkor váratlanul vége lett és azóta sem keresett többet. Ha keresném biztos írna, de jobbnak láttam abbahagyni, mert kicsit többet éreztem iránta már, mnt csak szexuális vágyat. Igaz egyszer meg is jegyezte, hogy úgysem hiányozna ő nekem, rosszul esett neki, hogy sosem kerestem magamtól. Én összeségében úgy látom, hogy a lánynak szeretethiány volt egyrészt, másrészt nem volt elégedett a testével és igazolást várt tőle, hogy tényleg jól néz-e ki, na meg az is érdekes volt, hogy olyan dolgokat is belevitt, hogy mi jó pár lennénk együtt, tehát párkapcsolati irányba is átment. Csak az zavar, hogy épp ilyen lányba kezdtem többet érezni és nem egy tipikus jó kislányba, aki biztos nem küldözgetne szexi képeket magáról és nem csábítana szextalálkára meg egyébre. Tudom, hogy könnyűvérű, ribi féle, mégis láttam benne mást is a vonzó külsején és ribi jellemén kívül, én tényleg megkedveltem, bár ő is azt mondta, hogy kedvel, de ilyen helyzetben nem tudom, hogy biztos-e és nem csak a csábítása része volt-e. Amúgy ilyen kapocs még nem volt más lány irányába, valami olyan ez, amit nem tapasztaltam még. Igen, most biztos jönni fogtok, hogy csak a teste miatt van. De tudnék más lányokat is mondani, akik így csábítgattak és kaptam tőlük is szexi képeket, de őket már el is felejtettem rég, de ez a lány más. Talán, valahol belül mi jobban hasonlítottunk, azt érzem, hogy több közös van bennünk, mint gondolnám és ez a szeretethiány, ami neki és nekem is van, talán e miatt is voltunk olyan jól el chaten. Ha vele beszéltem, mindig jobb kedvem lett, ilyet sajnos rajta kívül csak egy lánynál tapasztaltam, de ő más eset.
2012. szept. 8. 04:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Qurvaimádó
2012. szept. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hat neharagudj de te hulye vagy. bevallalos csajt keresel, azok tetszenek, aztan megse kell. dontsd mar el mit akarsz
2012. szept. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nem látott téged sose, még képeken se, s ennek ellenére meztelen képeket küld magáról, akkor elég nagy valószínűséggel egy férfival leveleztél. :D
2012. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy lány volt.
2012. szept. 8. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem interneten nem lehet beleszeretni senkibe. Ha nagyon érdekel, találkozzatok is! A másik lány,akit utoljára említettél vele mi volt a gond?
2012. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztaqurvaaaaaaa!!!!! Ekkora emeletes balf@szt is rég láttam már mint te!!!!!!!! Te jó isten!!!!

Attól lesz ribi hogy le akar veled feküdni meg hogy a belsődbe szeretett bele és annyira kíván hogy nemhogy vésővel kell lefeszíteni róla a ruhát, de ő dobja le..... Ember... Neked az odvas fa meg a frigid pic$ák valók!!!

Belsőre stimmelt, és még szexuálisan fűtött is volt... Az ilyen csaj főnyeremény, te meg jössz ezzel a homokozóbol vett tinif@szsággal hogy nem rendes lány..... Megérdemled a sorsod! Az a csaj nem érdemli meg hogy méltatlanul egy ilyen ostoba felfogású fiúja legyen. Majd talál magának mást aki megbecsüli őt és nem ítélkezik róla ilyen lekezelően és aljasul, ráadásul úgy hogy tisztán látja hogy a belsője rendben van! Az hogy a te szexuális kultúrád a béka $egge alatt van ilyen téren még nem jelenti azt hogy a te verziód a jó! Az a csaj lehet hogy egy hűséges barátnő és megértő társ lett volna aki mellett sohasem unatkoznál, de ezt te már nem fogod megtudni az ostobaságod miatt!!!

2012. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért biztos, hogy lány volt?
2012. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy hívják a csajt? Megadod a címét? Én szívesen elbeszélgetnék vele! Én tudom becsülni az ilyen csajokat! De mindenképp érdekelne a csaj belsője is, hogy mit miért tesz! Szerintem ő is keres valamit, csak nem tudja mit, de nem gondolom hogy rossz ember lenne!

25F

2012. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ötödik lehetett a csaj(vagy a pasi, ugye.)


Mindenesetre szvsz iszonyatosan nagy balf.szság ilyen dolgokat neten intézni, levetkőztetni élőben kell, beszélgetni lehet ott IS(remélhető volt a hangsúly, IS, nem CSAK.) A szakértői véleményem szerint egy kretén vagy, a csaj meg vélhetőleg ribanc, tök jól összepasszolnátok(azt meg ne magyarázza nekem senki, hogy ilyen-olyan hűséges, ép gondolkodású lány nem küld magáról meztelen képeket, maximum a barátjának, de mivel túl sok a tapló paraszt közöttünk, ezért általában nekik sem - és megjegyzem, teljes mértékig érthető, én se örülnék, ha egy szál f.szban lennék napiszaron.)

2012. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!