Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy együtt dolgozunk diákként és mivel elég közel lakunk egymáshoz ezért haza szoktam kísérni, mert pont útba esik. 2 hete is hazakísértem és a házuk előtt még vagy fél órát beszéltetett este és csak utána köszöntünk el. Most pedig a héten hétfőn szintén hazakísértem és 1 órát beszélgettünk. Munkahelyen vidám ha velem van. Meg mikor sétáltunk hazafele jött egy biciklis és erősen belémkarolt pedig simán szólhatott volna, hogy jön egy biciklis. Meg ragyog a szeme ha velem van, munkahelyen is rögtön kérdezte, hogy mi van velem meg elsőnek jön oda hozzám. Nos?

Vajon bejövök neki vagy csak bír mint munkatárs?

Meg konkrétan kérdezzek rá, hogy van-e pasid?

18/F


2012. szept. 14. 17:56
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
sztem nincs pasija.simán nyomulj rá :) ha meg van neki akkor igy járt,szerelemben háborúban mindent szabad.
2012. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ne töketlenkedj már! Tessék randira hívni! Nem kell konkrétan rákérdezni a kapcsolati állapotára, ha van fiúja úgysem megy el veled (mondjuk moziba).
2012. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azzal töltsd az idődet, hogy ide írogatsz. Mi nem tudunk neked erre a kérdésre választ adni. Csak megoszthatjuk veled a véleményünket erről a dologról, de, hogy a lány konkrétan mit érez azt senki sem tudja neked megmondani, csak ő. De azok alapján, amiket leírtál biztos, hogy szimpatizál veled. A legjobb dolog amit tehetsz, hogy elhívod valahová. Mondjuk megkérdezed tőle, hogy a munka után nem inna-e vagy meg veled valamit. Ha igent mond, akkor azt már mindenképp pozitívnak veheted. Tehát sztem hívd el valahová, beszélgessetek, esetleg kérdezd meg tőle, hogy hogy áll a pasikkal vagy mond el neki, hogy neked ő nagyon szimpatikus és szívesen megismernéd jobban is. Vagy, ha csak azt akarod megtudni, hogy van-e valakije, akkor azt is mondhatod neki egyszer, amikor mentek hazafelé, hogy hogyhogy a barátod nem szokott eljönni érted a munkahelyedre? Ez szerintem még nem tolakodó, főleg, ha jóban vagytok és így kiderülhet az igazság. Én azt mondom, ha kell a lány, akkor lépj és légy határozott, vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz hidd el. Kockázat nélkül nincs élet!
2012. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!