Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden egyes nap érzem egy lány hiányát az életemből és attól rettegek, hogy egyedül öregszem meg, mert egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Huszonévesen már sokan családot terveznek, én még szeretkezni sem tudok, biztos bénáznék és ezt kevesen tűrnék el, csókolózni sem tudok, részegen csókolóztam kétszer és ennyi a tudásom, de józanon fogalmam sincs hogy kéne és nem is mernék emiatt sem kezdeményezni lányoknál. Ja és a legjobb, hogy nagyon csúnya is vagyok, valószínűleg ezért sem kellek a lányoknak. Minden nap látok párokat és kikészülök lelkileg, bedepizek, elszomorodom, mert én tudom a kutyának sem kellek. Szörnyű így élni, már az öngyilkosságra is gondoltam. Csak nézem, hogy egy lánynak simán lehet pasija bármikor, de egy magamfajta okádék srácnak még a csúnyácska lányoknál sincs esélye. Még, ha kellenék is olyan lánynak, aki nekem nem vonzó, akkor sem lennék boldog, ez a legrosszabb, hogy én is egy felszínes szörny vagyok, aki így lett kódolva, hogy először külső alapján ráérezzem a lányra, aki tetszik neki, aztán, ha jellemre is okés, akkor járna is vele. Tudom, igazatok van nem érdemlek egy lányt sem, mert szörny vagyok és okádék, pokolban kéne égnem, így van. Bár meg sem születtem volna! :(

2012. szept. 21. 02:25
 1/7 VVMMvvmm ***** válasza:
44%
A szobacsajozók ideológiákat gyártanak a férfiak udvarolnak.Ennyi.Ezt minden nyavajgónak üzenem.
2012. szept. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

a gyakorlati dolgokért fizethetsz és megtanulhatod,ha ez a gond.

ha meg fizetni nem vagy érte hajlandó,akkor nem is akarod igazán és csak kifogásokat keresel.

2012. szept. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdező, én hasonlóan vagyok mint te, csak harmincvalahány évesen, de nem jövök ide nyavalyogni és mások is jobban örülnének, ha értelmesebb kérdéseket olvashatnának itt.
2012. szept. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És most mit vársz? Sírjunk veled együtt, hogy de szörnyű az élet? Tanácsot úgy sem tudunk adni. Naponta legalább 10 ilyen "kérdés" van, és a kérdező leszarja a tanácsokat, mert már eldöntötte, hogy neki bizony nem lesz nője soha az életben, ezért folyton csak a szobájában ül és a falat bámulja. Így aztán tényleg nem lesz. Ki kell menni abba az életnek nevezett valamibe, ami tényleg egy undorító szar tud lenni, de ha próbálkozol, nincs az az isten, hogy ne akadjon néhány pozitív tapasztalatod is.
2012. szept. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csókba nyilván bele tudnál jönni nem olyan nagy gond csak gyakorolni kell. Én se tudom h kell, de ha majd olyan helyzetbe kerülök majd bízom az ösztöneiben :P

Hány éves vagy, hogy ennyire kétségbe vagy esve?

Amúgy olyan rossz ilyeneket olvasni mert sztem értékes srác lehetsz az írásod alapján és kár hogy ilyenekbe fekteted az energiádat.

Ha vki ronda csinálja magát sármossá!!:D

2012. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van kiút a depresszióból csak baromira meg kell érte dolgozni :)
2012. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ellen könnyedén lehet tenni. Csak pár millióra és fekete BMW-re van szükséged, és máris annyi barátnőd lesz, hogy csak na.

Egyébként meg esélytelen a dolog.

2012. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!