Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire para, ha az ellentéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire para, ha az ellentétes személyiségű csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Hát én egy(erős jóindulattal) nem túl jó ember vagyok. Elég nagy szemétségeket művelek az emberekkel. Beismerem,elég elkényeztetett vagyok,túl jó dolgom van,és túlságosan flegma vagyok. És az a para,h az ilyen felszínes kis csajok nyomulnak rám agyba főbe,levakarhatatlanok, ők is olyasmi személyiségek akarnak lenni mint én. Meg ilyen bulizósak,amolyan rosszkislányok. De én ezektől egyenesen rosszul vagyok. Nekem mindig olyan csajok jönnek be,akik azt hiszik,h esélyük se lenne nálam,vagy nem is akarnak tőlem semmit. Mert akik nekem tetszenek,azok a rendes,aranyos,normális,csendes lányok,akiknek van némi intelligenciája,és őszinték velem. Az ilyen típusú csajok miért utálnak mindig n gem? Én ha találnék egy ilyen lányt,aki kedvel engem,azzal akár komolyan is összejönnék,és hagynám a fenébe a felszínes ribiket.

2012. szept. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

a hasonló a hasonlót vonzza

kérdés, te milyen vagy igazából, olyan vagy-e, amilyennek mutatod magad, vagy egy csalódás az oka a viselkedésednek, esetleg az elkényeztetettség, h semmiért nem dolgoztál meg

az emberek a viselkedés alapján ítélik meg egymást

szóval ha te ilyen lányokra vágysz, akkor másképp kellene viselkedni, mert a lányok sem gondolatolvasók, honnan találják ki szerinted, h te majd velük másképp bánnál? hm?

és egyébként sem csak az számít, h egy lánnyal hogyan bánsz, akivel kapcsolatban vagy, hanem összességében az emberekkel..

2012. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem utálunk téged, csak olyan félelmetes lehetsz, olyan rémisztő, hogy inkább nem merünk kezdeni veled, még akkor sem, ha szerelmesek vagyunk. Engem is próbált egy felszedni, de nem engedtem, mert az elején elrontotta az egészet.


De ez nem azt jelenti, hogy nem voltam szerelmes-5 évig szerettem-de a mai napig azt hiszi, hogy sosem szerettem.

Legyél egy kicsit kedvesebb a kiszemeltel, gyengédebb, aztán összejön. ;)

2012. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként te állítod magadról, hogy rossz ember vagy, vagy mások mondják ezt rólad? Vagy csak rossznak akarsz tűnni? Mert nem mindegy.
2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát valahogy úgy van,hogy sokáig csak mondták rám,h mekkora szemét vagyok,és egy idő után el is hittem,és elfogadtam. Nyíltan vállalom önmagam,hogy egy szemét vagyok,néha próbáltam ezen változtatni,de mindig rájöttem,h ez a legkényelmesebb megoldás,mert így azt csinálok amit akarok,és ha lecsesznek,csak lazán odavágom,- hát én egy szemét vagyok...
2012. szept. 23. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen rosszfiúk szokták értékelni a tiszta lányokat. Ha ilyen vadember vagy, akkor tényleg egy csendes, félénk, visszahúzódó lány jönne be neked.


Tudok is valakit, várj.

2012. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!