Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódom a butuska, könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a butuska, könnyen irányítható, pici, apró, vékony 14-15 év körüli lányokhoz, miért?

Figyelt kérdés
Utálom az ilyen határozott, mindenbe belepofázós lányokat, akik azt hiszik ők az urak, én szeretk uralkodni és irányítani, de nem erőszakosan, hanem diplomatikusan.

2012. szept. 30. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért? Ott van leírtad, szeretsz uralkodni és irányítani, én meg utálom az ilyen pasikat!!

Hány éves vagy?

2012. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert egy okos lány nem elég h.ülye ahhoz, hogy megdughasd.

Az említett kategória kb egyáltalán nem kihívás, így ha őket választod, valszeg életképtelen vagy, és másnál nincs is sikered.


Laikusként erre gondolnék.

2012. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én meg egyszerűen nem bírom a nagypofájú, mindenbe beleszóló, okoskodó, de amúgy sík hülye lányokat, ez van. Egy lány legyen, csendes, félénk, irányításra szoruló, úgy az igazi nő.
2012. szept. 30. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazi férfi tudja az általad "határozott, mindenbe belepofázós lányokat" is irányítani. Azért vonzódsz az ovisokhoz, mert ilyen nyámnyila vagy, aki egy határozott lánytól már megijed.
2012. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es ezzel nagyon egyet értek!


Egy igazi pasinak nem okoz gondot egy nagyszájú lány! Sőt sokszor kihívás!

Viszont egy végtelen lányra akinek nem lehet melletted saját véleménye bármit rá tudsz kényszeríteni!

Csak nem sok ilyen tehetetlen lány van!

2012. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert egy pedofil, gyenge, idióta barom vagy, aki azért keresi az ilyen kislányokat mert könnyű őket irányítani. A felnőtt "hülyéktől" meg félsz, hogy nem dughatod meg, ha adol neki cukorkát. Sajnálom, de ez az igazság. Aki meg lepontoz, hozzád hasonló szánalom!
2012. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, hát akkor nektek adom ezeket a nagypofájú, bunkó lányokat, nekem igazi Nő kell!
2012. szept. 30. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
14 éves mióta nő?! Én sem szeretem a r.bancokat de azért nem vagyok pedo!
2012. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Egyébként neked nem NŐ kell hanem papucs, aki úgy táncol ahogy te fütyülsz!

Hidd el egyik másik 14-15 év körülinek nagyobb a pofája mint egy 25 évesnek!

2012. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha szexre kell az ilyen, akkor el kell hogy keserítselek. Ebben a korban alapból elutasítják a szexualitást. Nem hinném hogy várni akarsz rájuk 1-2 évet, vagy a butaságukat elviselnéd, hogy még egy randit is alig lehet összehozni velük mert egyszerűen bénák!

Abban mondjuk igazad van, hogy sok felnőtt nő azt hiszi hogy ő körülötte forog az egész univerzum. A nők nagy része szánalmas. Azokkal szóba sem kell állni!

2012. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!