Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt minek lehetne nevezni? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek lehetne nevezni? Ha egy fiúra gondolok, a gyomromban, a veséim környékén és valahol benn nagyon hirtelen valami nagyon furát érzek. Szorít, vagy nem is tudom. Mi ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen fiúra, vagy ha egy bizonyos fiúra? Nem mindegy.. Szerintem szerelmes vagy :D
2012. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha lány vagy ez természetes jelenség.


DE HA FIÚ. Akkor bu*z*íííííííí.

2012. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy
2012. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerelem :o)
2012. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos fiúra.:) 2.: nem vagyok..
2012. okt. 2. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg menny orvoshoz :D
2012. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség,ez szerelem!

Ó,bár igaz,a szerelem is egy betegség:).

2012. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen szerelem. Vagyis nekem a szerelem ennél több. Felteszem, hogy még annyira nem ismered a srácot, vagyis abból amit írtál úgy jön le, hogy még csak ismerkedtek vagy talán még az se..

Szóval bejön neked a srác, tetszik és kíváncsi vagy rá. Én is ezt éreztem a mostani barátomnál amikor megismertem. Ha megláttam, hívott, írt, rágondoltam akkor görcsbe állt a gyomrom, a torkomba gombóc volt. Ez mostanra elmúlt 3 hónap után és helyette egyfajta megnyugvás, kellemes, teljesség érzése cserélte ki ezt a fajta "szorongást". Én akkor nem mondtam, hogy szerelmes voltam belé. Szerettem, kedveltem, de szerelmes most lettem csak. Kiismertem milyen is valójában és elmúlt az újdonság. Egyik sem jobb a másiknál, teljesen más érzés. Mind a kettő fantasztikus szerintem. Próbáld vele felvenni a kapcsolatot és beszélgess vele sokat!

Sok sikert ;)

2012. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Rosszindulatú gyomordaganat.
2012. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vesekő
2012. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!