Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az aranyközépút megtalálása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aranyközépút megtalálása az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Próbálom lényegre törően bevezetni a kérdésem.

Sokak szerint egy vonzó nő, mivel tudja magáról, hogy bárkit megkaphat, ezért bár tudat alatt, de azokhoz vonzódik, akik úgy kezdeményeznek vele beszélgetést, mintha nem is érdekelné őket a nő.

pl.ezért van az, hogy a nőket vonzzák a foglalt férfiak.

Mert ekkor azt gondolja: "Érdekes, nem hiszem el, hogy ezt a férfit nem érdeklem"

Ezért ő kezd érdeklődni a férfi iránt, és ha az nem olvad el csak azért, mert vonzódik hozzá egy vonzó nő, hisz még nem is ismeri, akkor nyert ügye van.

Mert ha megérzi a nő egy férfin, hogy az vonzódik hozzá,

az unalmas, nem vonzza mivel bármikor megkaphatná.

Tehát az ilyen férfi átadja a nőnek az irányítást.

Ezért van az, hogy amíg a csaj -bár egy megértő, romantikus srácról álmodik-, nem is érti miért, de egy "bunkó" val fekszik le, miközben a megértő srác virággal a kezében vár rá az esőben:)

Na most azért valahol nem kéne lennie egy középútnak?

Mert rendben van, hogy néha néha viccesen ugratom a nőt, hogy éreztessem vele, csak azért, mert vonzó még nem kaphat meg engem bárki, akit nem is ismerek, tehát, hogy lássa, hogy nem vagyok egy önfeláldozó s@ggnyaló, aki lesi minden kívánságát, hogy "bevágódjon" nála.

De nekem túlzásnak, sőt képmutatásnak tűnik, hogy csak akkor fog vonzódni hozzám a nő, ha

pl:

- kihívást jelentek neki

- ha kiszámíthatatlan vagyok eleinte, tehát, hogy pl. nem hívom fel a megbeszélt időpontban, csak másnap, hogy erősítsem a vonzalmát...

Nekem ebből inkább az jönne le, hogy a férfit nem is érdeklem igazán, vagy esetleg csak meg akar .ugni.

Meg ez az egész rizsa, hogy ne akarjak annyira barátnőt magamnak, legyen több hobbim, hogy ne ragaszkodjak annyira egy párkapcsolathoz, hanem legyek elégedett az életemmel.

Na de könyörgöm, csak én látom úgy, hogy akkor ne is egyek? Legyek boldog önmagammal önmagamért a kezemmel?:)hogy a csaj azt lássa, "na ez aztán egy független férfi, ez igen, ő neki nincs szüksége barátnőre":))))))))))))

Mert tehát értitek, nem arról van szó, hogy meg szeretnék felelni neki, hanem magamat adom, de nem értem, miért az keltene vonzalmat, ha játszom az elérhetetlent?

Szerintetek?


2012. okt. 10. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Az arany középút az, ha magabiztos vagy, de nyitott. Ha egymagadban is egész embernek érzed magad, mert az is vagy. Ez látszik abból, ahogy beszélsz, a testjelzéseidből, mindenből. Semmilyen praktika nem segít abban, hogy olyannak tűnj, ha nem olyan vagy.

Az a középút, ha vágysz egy jó párkapcsolatra, de nem vagy seggnyaló, ahogy te mondtad és nem vagy elveszett ember akkor sem, ha épp nincs barátnőd.

Ehhez nem kell sem foglaltnak lenned, sem az elérhetetlent játszanod.

2012. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van benne valami. Én, mint nő (vagy lány:D) azt tudom mondani, hogy akik nagyon nyomulnak és éreztetik velem, hogy én vagyok a nagy ő (még mielőtt bármi is lenne köztünk) megijesztenek.

És valahol tényleg az olyan srácok (vagy inkább férfia) dobogtatják meg a szívem, akik nem csinálják ezt. Persze, ha link meg minden az hamar kiábrándító tud lenni. Így tényleg meg kell találni az aranyközéputat... És az bizony nem könnyű feladat szerintem.

De ez az egész a lánytól is függ, hogy neki mik az igényei.

Ezt a randizás/párkapcsolat dolgot sajnos nem lehet leírni egy képlettel, mindent ki kell tapasztani, minden ember más. A sors meg a szerencse kell, hogy tényleg rátalálj arra, akivel minden szuperül megy.

De a nyomulás az nem túl jó ötlet soha... (Bár biztos vannak olyan lányok, akiknek ez bejön)

2012. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Á értem.

Tehát akkor csak azért túloztak az ismerőseim az ellentétes irányba, tehát, hogy inkább legyek bunkó, mint romantikus az elején, mert bár a bunkó se jó, még mindig jobb, mivel ha merek így viselkedni, akkor idővel meglátom a lehetőségeket a normális viselkedésre.

2012. okt. 10. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni. Én nagyon utálom a bunkó, fellengzős embereket. Diplomatikusnak és objektívnek kell lenni. Barátságosnak, de nem rámenősnek.
2012. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából még azt is szerettem volna kérdezni, hogy ha megtalálom ezt a "középutat" de sokak szerint nem elég az, hogy én irányítsam a beszélgetést, hanem csak az generálja a vonzalmat, ha pimasz, de vicces megjegyzésekkel ugratom a lányt, meg mintha félreérteném amit mond, úgy állítom be, mintha a szexre célzott volna, mert csak így merül fel benne velem kapcsolatban, hogy elképzelje velem a szexet.
2012. okt. 10. 11:33
 6/10 A kérdező kommentje:
különben csak barátként tekintene rám
2012. okt. 10. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Az arany közpút és egyben az egyetlen járható út ha helyes pasi vagy.

Enélkül semmilyen csajozási módszer nem működik.

Ezt jegyezd meg.

2012. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szűnnétek meg végre a hülyeségeitekkel? Menj és nyomkodd ki a pattanásaidat, ne itt fáraszd a jónépet, mert b@szott unalmas.
2012. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha esetleg szóba hozod a szexet. Az elején még úgyis csak finom, vicces formában jók a szexualitásra vonatkozó megjegyzések.

De ha tetszel valakinek, nem kell feltétlenül a szexről beszélni.

2012. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranyközépútat úgy kell megtalálni, hogy eleinte, pár hétig, amikor a csaj beléd habarodik, akkor kell kicsit a barátkozósabb arcodat mutatni, és nem egyből letámadni, hogy neked kell Ő.(viszont nem is kell annyira azt sem mutatnod, hogy csak a barátja akarsz lenni) Ez a legnehezebb szakasz. Viszont utána amikor már érzed, hogy neki is tetszel, legalább egy kicsit, akkor egyre jobban ki kell mutatnod, hogy tetszik neked, egyre többet dícsérned stb..
2012. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!