Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nem túl szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nem túl szép lány helyes, magas pasit akar, jól menő vállakozással, . Ők mit adnának cserébe? Mert igényeke vannak a lányok részéről egekben, de ők miért nem nyújtanak semmit?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Rengeteg, sőt 10 ből 8 ronda lány és kövér lány, extra pasit akar, az a baj, hogy kapnak is, mert van p.nc.juk, ez már sokszor elég. De ezek a lányok tettek valamit azért, hogy ilyen pasijuk legyen? Nem! De akkor miért várják el, hogy jár nekik? Bezzeg ha egy pasi ilyet vár el és ő nem egy Tom Cruise, akkor mindenki fújjol.Miért? Mivel mások a lányok, hogy bármit elvárhatnak? Nincs szerintem egyenjogúság, legalábbis én nem engedtem volna ezt, mert már a lányok többsége túl lőtt a célon. Bocs ha nyers voltam.
2012. okt. 17. 17:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát tömören mondva a p*na körül forog a világ:)))
2012. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Aztán szűz vagy-e még, bátyám?
2012. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
14%
Akár nyers voltál, akár nem, teljesen igazad van. És még ránk férfiakra mondják, h a külső számít nekünk, amikor nekik 1000x jobban számít, a belső gyakorlatilag nem is érdekli őket. És ez nem 10-ből 8 lányra igaz, hanem 10-ből 10-re.
2012. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért várhatnának el? Biztos hogy soha nem kezdenék egy ronda és mellé még kövér lánnyal. Innentől kezdve aztán tőlem azt vár el amit akar. :D

Mindig vannak olyan emberek, ahol az egyik fél jóval jobban néz ki, mint a másik, de ez kétoldalú, sokszor a fiú sokkal csúnyább.

2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
39%

#2-nél a pont!


Egyébként személyes tapasztalatom, hogy a csúnyácskább lányok sokkal többre hajlandóak az ágyban. A cicababák úgy vannak vele, hogy szép vagyok, meg fullos csaj vagyok, örüljön, hogy megkapott. Míg a nem olyan szépek a szexel kompenzálnak. Azaz, ha jó szexet akarsz ne plázacica modelleket hajtsd!

2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint csak én érzem úgy, hogy ez megint egy általánosító f@szság, egy megkeseredett szerencsétlentől?
2012. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetően mindkét nem a szépséget keresi (ez emberi tulajdonság), de hogy kinek mi tetszik az már változó. Engem a pénz nem érdekel (legalábbis a másik pénze nem). A külső miatt még soha nem írtam le senkit, de volt már olyan, hogy valaki ránézésre taszított, pedig másoknak bejött. Az ápolatlanság már indok lehet.


Egyébként tapasztalatom szerint az ember a vele egy kategóriában lévő párral lehet a legboldogabb. Túl jó pasi mellett folyton csúnyának érezném magam. Volt olyan barátom, aki egyáltalán nem volt helyes, de engem nem zavart, mert szerelmes voltam és én láttam benne a szépet. Ő viszont megcsalt, mert be kellett magának bizonyítania, hogy ő jó pasi és erre én kevés voltam.


Egy átlagos 25 éves lány.

2012. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
ezt fordítva is el lehet ám mondani. Én meg azt veszem észre, hogy a nyomigyerekeknek vannak az igényeik a csillagos égben a nőkkel szemben. Mindig azt kérdezik: "hol vannak a szép, okos, kedves lányok? A szép lányoknak miért a gazdagok kellenek?" közben meg ott a sok átlag lány, aki beérné átlag pasival, de neeeem. És igen, szerintem ez a 10ből 8 kicsit túlzás, de igen, az olyan lányok is menjenek a francba. Szerintem mindkét nemből van egy kicsi olyan réteg, amelyik a belső értékeket nézi. aztán ennyi.
2012. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Facebook korszak van ember. Ezért van ilyen nagy elvárás.
2012. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Abszolút igaz. Ha megnézed társkeresőn is minden 160 80 kg-os nő is magas, jóképű stb férfit akar. Persze nem árt, ha van pénze is. Mit adnak cserébe? Hát a testüket. Legyünk őszinték, a mai fiatal nők nagy része nem is tud mást adni a testén kívül.


"Ezt fordítva is el lehet ám mondani. Én meg azt veszem észre, hogy a nyomigyerekeknek vannak az igényeik a csillagos égben a nőkkel szemben. Mindig azt kérdezik: "hol vannak a szép, okos, kedves lányok? A szép lányoknak miért a gazdagok kellenek?" közben meg ott a sok átlag lány, aki beérné átlag pasival, de neeeem. És igen, szerintem ez a 10ből 8 kicsit túlzás, de igen, az olyan lányok is menjenek a francba. Szerintem mindkét nemből van egy kicsi olyan réteg, amelyik a belső értékeket nézi. aztán ennyi."


Nem, nem igaz. Nézz már fel mondjuk a párom hura, és hasonlítsd össze a férfiak és nők elvárásait. A nőnek kb 3x annyi van külső terén. Minden átlagos, butácska liba azt hiszi, hogy neki különleges férfi jár. Csak tudnám miért.

2012. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!