Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire gondoltok, ha láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondoltok, ha láttok egy olyan párt, ahol valamelyik fél sokkal vonzóbb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Tegnap haverral sétálgatva láttam az utcán egy gyönyörű lányt egy teljesen gyógyegér kockának tűnő sráccal. Engem felderített a látvány, haverom viszont lesajnálóan megjegyezte, hogy szerinte egy ilyen csajnak nem kéne összeállni egy ilyen sráccal.

Gondolom ti is láttatok már hasonló párosításokat (akár fordítva is). Ti ilyenkor mit gondoltok?


2012. okt. 20. 11:06
1 2 3 4
 1/32 cashy22 ***** válasza:
0%
Ha ők így boldogak (de nem hiszem) akkor legyenek együtt
2012. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 kicsicsilla válasza:
0%
Szerintem cikis
2012. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy sok közötök van másnak az életéhez...

ahogy nekem sincs.. mindenki azzal van akivel akar..

2012. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a rondább fél vagy nagyon pénzes, vagy olyan karizmája van, aminek nem lehet ellenállni. Meg arra, hogy 'na ez se fog sokáig tartani'
2012. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Karizma -> szerintem látszik elsőre is. Szóval ha valaki ilyen összeesett, görnyedt, stb, annak nemigen lehet karizmája.
2012. okt. 20. 11:10
 6/32 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi kort is. Kicsicsilla pl nem hiszem h 16-nál idősebb :))
2012. okt. 20. 11:10
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rosszindulatú, úgyhogy negatívat biztos nem gondolnék (kivéve, ha annyira nagyon egyértelmű, hogy a pénz miatt vannak együtt).

Lehet, hogy az a srác sokkal értelmesebb és szórakoztatóbb nálatok, a külső nem minden ám...

2012. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy az a srác sokkal értelmesebb és szórakoztatóbb nálatok, a külső nem minden ám..."


A válaszoló már elmondta,én mit gondolok.

"egy ilyen csajnak nem kéne összeállni egy ilyen sráccal."

Kinek képzeli magát,hogy majd ő eldönti,ki kivel járhat?

Ha az irigység fájna,egyesek ordítanának!


22/l

2012. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%

Ha a fiú jóképű és a lány csúnya, akkor arra, h a lányban van vmi olyan vonzó belső tulajdonság, ami megfogta a fiút.

Ha a lány szép, a fiú pedig csúnya, akkor v gazdag a fiú, v csak szívatja a lány.

2012. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ízlések és pofonok. Nekem pl. nagyon nem jönnek be azok a pasik, akikre a többség azt mondja, hogy WOW. Így aztán rólunk is azt gondolnád, hogy nem fog sokáig tartani, ehhez képest 10 éve vagyunk együtt. :-)
2012. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!