Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Azt mondják h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Azt mondják h nem tetszik nektek ha egy lány nyomulós. Azért mutassa ki ha tetszik a fiú de akkor mégis hogyan lehet kimutatni? Mi az ami bejön nektek Fiúk h ne látszódjon a dolog nyomulásnak és mégis vegyétek a jelet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék. Gyerünk fiúk, írjátok a válaszokat minél többen!


Egy lány.

2012. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódó típus vagyok, szóval jól esne, ha kimutatja egy lány, hogy mit is akar, de még nem találkoztam ilyennel :/
2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, ha egy lány "nyomulós" - pl.: kacér mosollyal végigsimít a sliccemen, amikor elmegy mellettem.
2012. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen... tök egyéni..


Én egy pasinál próbálkoztam rengetegszer. Én voltam az aki kezdeményezett nála stbstb majd közölte, ő szeretne a zsákmányra lecsapni...


Másik eset: Hagytam hogy a pasi kezdeményezzen egy buliban, amiből csak az lett, hogy soha többet nem találkoztunk...


Szóval...

2012. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy ti mindenre ráfogjátok, hogy ez nyomulós, ezét nem csináltok semmit.
2012. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

a 18:56-osnak azért valamilyen szinten igaza van :)


De ez mint már írták tök egyéni!

Van akinek az is nyomulásnak számít ha odamész, szia, hogy hívnak...van akinek nem.


Van aki kifejezetten örül annak ha egy lány megy oda és kezdeményez a lány, esetlegesen akár egy kávé vagy teára meghívást, vagy egy beszélgetést h zavarod e.


Lehet h 5 pasinak tetszeni fog ez és a 6. pasinak nem.

De lehet h 5 pasinak nem fog tetszeni de a 6. pasinak igen :)

2012. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha én randiztam egy pasival és mondjuk nem keres egy-két napja? Akkor én ráírhatok v. nem?


Egyébként én eddig mindig azt tapasztaltam, hogy egy ideig-óráig tetszik, imponál a pasinak, ha a nő a kezdeményező, de egy idő után emiatt lusták, inaktívak lesznek, vagy szimplán nem jön be nekik a nő és nem keresik többet. De akkor miért nem lehet ezt finoman közölni?


Nők soha nem fogják megérteni a férfiakat és fordítva sem. De hát, ettől szép az élet, nem?

2012. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha el akarjuk kerulni a felreerteseket a komunikacio remek dolog egy kave vagy tea stb.. seta ami nem kotelez semmire .
2016. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!