Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg az van lanyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg az van lanyok, hogy raneztek egy fiu arcara (tegyuk fel jogy atlagos testalkatu) es ha az nem tetszik akkor ha a fene fenet eszik akkor sem vagytok ra kivancsi, hogy milyen ember lehet? Az oltozkodes sem segit semmit ilyenkor.

Figyelt kérdés
momlndom, hogy nem igenytelen es elhizott a.pasi csak az arca nem tetszik. Mindigvaz dont el nalatok mindent, miert?
2012. okt. 26. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a helyesírásod eldöntötte, hogy az arcodra már ne is legyek kíváncsi...
2012. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Kérlek ezt fordítsd le magyarra :D
2012. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy így van-e, mivel én összességében vagyok "nem kívánatos személy" a nők számára.
2012. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első 2 válaszolóval!Csak a felét értettem a kiírásodnak?!
2012. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem a helyesirassl van a gond, mert telefonnal irtam es felrenyomtam veletlenul. Bocsi ezert.
2012. okt. 26. 11:42
 6/34 anonim válasza:
Hát attól függ...igen, elösször a külső fog meg utána a belső.....
2012. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Nekem személyszerint az arc a legfontosabb ami a külsőségeket illeti. És ha ez egy kicsit sem tetszik akkor kevés az esély, hogy olyan szinten megfogjon a személyisége, hogy elképzeljek vele egy kapcsolatot.

22/L

2012. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Sajnos az van amire szamitottam, hogy aki kulsoleg császár az visz mindent. Aki nem az maganyra van itelve.
2012. okt. 26. 11:47
 9/34 anonim ***** válasza:
Ezt még meg kell tanulnom, hogyan kell úgy feltenni a kérdést, h őszintén válaszoljanak a lányok. Amúgy tényleg ez van, csak a külsődön múlik, h kellesz-e egy lánynak.
2012. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Kevés olyan pasit láttam, akinek szó-szerint elrettentett az arca! Persze, ha annyira ijesztő, h már az undor kerülget, akkor semmi esély, de mondom, nagyon kevés ilyen van. Nekem fontosabb, h valaki ne legyen kövér. Nálam az a kizáró ok. Sosem indulnék be egy kövér testre.
2012. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!