Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyibe kerül manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokejoke kérdése:

Mennyibe kerül manapság egy "luxus" prosti?

Figyelt kérdés
Pontosabban a rosszlanyok.hu-ra gondoltam

2012. nov. 3. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott luxusprostik vannak?


Nem az, sosem ismertem egyetlen prostit sem, de én azt hittem a luxusprostituáltak nagyon művelt nők, akik nagyon sok mindenhez értenek, de a szexben is vérprofik.

2012. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15k/óra, de ez nem luxus, csak normál egyetemista lányok.
2012. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdés, mit nevezünk luxusnak
2012. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a magyar munkásrétegnek a 15-20/óra igen az luxus. :-D

Tudod mindenki magából indul ki. Mindnkinek más luxus. Aki minimálbér helyett megkeresi a havi 6 milliot meg mellé ellop 10et annak más egy kicsit a luxus fogalma.

2012. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én olvastam egy könyvet az a címe h. Egy luxusprosti vallomásai. Magyar lányról van szó. Ő 1 óráért 250.000Ft kért el!
2012. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
250.000 órabér. Csak az álmaiban. Vetített.
2012. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!