Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon (rátalálsz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon (rátalálsz.hu) írt egy csaj, aki még tetszik is. Komoly lehet ez vagy valami átverés?

Figyelt kérdés

Ami fura, hogy a csaj írni nem igazán tud magyarul. Miskolci állítólag.


[link]


2012. nov. 10. 02:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet h nem magyar??! És ha átverés? Kirabol vagy micsinál? Beszélj vele és kiderül...
2012. nov. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem, és máshol is fent van a csaj! De ott már tud magyarul. Érdekes.
2012. nov. 10. 02:45
 3/12 A kérdező kommentje:

A link lemaradt.

[link]


egyik helyen bika, itt meg Rák a csillagjegye:)

2012. nov. 10. 02:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj rá. Mit árthatsz magadnak? Később kiderül.
2012. nov. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a születési dátumomat én sose pontosan adom meg, mindig ahogy sikerül
2012. nov. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi vesztenivalód sincs.

Itt még az sem ciki, hogy rákattansz, pedig nyilvánvalóan nem társkereső a csaj.

Több hasonlóba botlottam, mind kamus volt. Második levélben küldtem nekik egy linket a füllentett nemzetiségük, országának egy aktuális cikkéről, sztorijáról. - Ezt nem értve rögtön felszívódtak.

Sajnos sohasem derült ki, mi lett volna az ismerkedés ürügye. Max. telefon feltöltés kunyerálása lehet mögötte??

2012. nov. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyiken akkor Miskolc itt meg Budapest. :D
2012. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, nem is igazi ember, csak egy bot.
2012. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb rá az esély, hogy átverés, mint hogy nem az. De egy próbát megérne a dolog.
2012. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kamu! Ne is próbáld meg, mert nézd csak meg a második linkeden: 2 hónapja lépett be arra a keresőre!!! Gondolkozz!
2012. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!