Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbi téma! Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi téma! Van egy lány aki nagyon tetszik, pinkvanillán találtam rá. Írtam neki, de nem ír vissza. Mit tegyek? Valami nagyon jó ötlet kéne, mert meghalok, ha ez így marad.

Figyelt kérdés
Igazából, nem vagyok valami társasági ember és eddig csak egy csajom volt. Nem értek ehhez, ezért kérdezlek Titeket. Számítok segítségetekre, előre is köszönöm. Annyira jó lenne ezzel a lánnyal összejönni. :) 19/L

2012. nov. 14. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mióta nem írt vissza?
2012. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta.Sajnos ez a hátránya a netes "ismerkedésnek"
2012. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 napja, de azóta már volt fönt. Nem szeretnék semmiképp továbblépni, ezért írtam ezt a kérdést. Ez most más. Ezen nem tudok.
2012. nov. 14. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Elolvasta.Lehet nem válaszol.Előfordul.

Próbálj túl tenni rajta

2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát ha a lezbi lányok is úgy működnek mint a heterók, akkor hagyd.

senkire se tudod ráerőltetni magad

2012. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék valamit tenni. Most írtam neki,hogy legalább válaszoljon, félek. :(
2012. nov. 14. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy csaj ennyire nyomul az nagyon kiábrándító várd meg még válaszol ha nem válaszol hagyd de ne írogass neki....
2012. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is fent vagyok ilyen társkeresőn, a pink vanillán is. Ha nekem írnak, én is elolvasom, de várok egy kicsit a válasszal. Szerintem az emberek nagy része ezt csinálja, legyen akár heteró, vagy meleg. Szerintem nem volt jó ötlet, hogy írtál neki megint. Elárulod a nevét priviben? Kíváncsi vagyok ki az, akire ennyit vársz :)
2012. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zsazsa92 ***** válasza:
ne írogass neki,hagy egy kis időt,én sem szoktam vissza írni azonnal,had izguljon..am én is fent vagyok azon az oldalon:)
2012. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is így szokott ez lenni, aki tetszik az vissza se ír... :/ 19/L
2012. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!