Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt nőket kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nőket kérdeznék, mennyire van igazuk azoknak, akik azt mondják, hogy ha aszerint gondolkozok, hogy előbb meg akarom ismerni a lányt, aztán vagy kialakul valami vagy nem, akkor csak baráti szimpátiát fog érezni irántam?

Figyelt kérdés

Az ő szavukkal élve "Ne a barátnője legyél a csajnak"

Szerintük el kell kezdenem már az első randin többször a beszélgetés közben pl.megérinteni a vállát, megfogni a kezét, sőt már első találkozáskor is egyszer kétszer.

Meg még randi előtt érjem el, hogy - persze nem úgy értem, hogy már mindjárt le akar feküdni velem -, de

hogy gondoljon a szexre, pl. hogy mond valamit, amit én szándékosan félreértek viccesen, mintha a szexre célzott volna, és beállítom a dolgot egy humoros keretben úgy, hogy közben érezze, hogy csak úgy nem fogok lefeküdni vele azért, mert vonzó nő.

Nem tudom értitek- e a kérdésem, tehát, hogy van mostanában ez a "ha töketlen vagy bent ragadsz a barát zónában a szép nőknél" című jelenség, ez mennyire áll közel a valósághoz?

Nekem édesapám azt mondta, hogy ha egy nőnek bejövök, mindegy mit mondok vagy csinálok lefekszik velem, ha meg nem akkor pláne mindegy.

Csak ez a vonzalom mitől alakul ki?

Gondolom eleve azért randizik velem, mert vonzónak talál, és ha barátként összeillünk, akkor nem baj, ha nem merek kezdeményezni, úgyis jön magától, vagy marad a barát zóna?


2012. nov. 16. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Édesapádnak van igaza. Mivel csak a külső számít a csajoknak, első pillanatban eldől, h össze fog-e jönni veled.
2012. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Állítólag az az alapszituáció, hogy én hívom el, én akarom megismerni, és ezt meg kell fordítanom, hogy úgy érezze ő akar megismerni engem.

De nem értem miért nem elég, ha egyszerűen csak önmagam adom, ismerkedünk?

Szerintem eleve azért jön el, mert kölcsönös az érdeklődés, meg miért kell azt éreztetni, hogy nem kaphat meg csak úgy? Ha nem seggnyalóként viselkedek, akkor nyílván nem gondolja azt, hogy csak úgy megkaphat nem?

2012. nov. 16. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem úgy van, ahogy állítjátok. Azért a legtöbb nőnek (vagy az értelmesebbjének, hogy ez a kettő fedi-e egymást, az más kérdés) nem elég az, hogy jóképű vagy, ha be akarsz jutni a bugyijába. Én is sokkal jobban szeretem, ha egy srác nem akar az első randi alkalmával leteperni, hanem azt érzem, hogy nem csak a puncit, hanem a lehetséges társat látja bennem. Az már más kérdés, hogy igenis kell az, hogy azt érezzem, hogy szexuálisan is vonzónak tart, de ez nem azt jelenti, hogy állandóan szexuális utalásokkal kell bombáznia... Igen, kell az, hogy érezzük a közeledést, de meg kell találni az egyensúlyt. Na most ezen igazodjatok ki...:D:D
2012. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Apádnak igaza van, de ezt a korábbi javaslattal ellentétben ne feltétlenül a külső megjelenésre hegyezd ki.

A vonzalom vagy van, vagy nincs.

Tapasztalt nő vagyok, de nem biztos, hogy mindenki így csinálja: Ha valaki tetszik nekem, nem baj, ha egyelőre csak "barátzónás"-ként viselkedik, mert merek kezdeményezni. Ha nem tetszik, akkor viszont a szempilláján is pöröghet, sőt, ha folyton a szexre célozgat, akkor inkább eltávolodok, nehogy azt higgye, van esélye.

És tényleg csak azzal randizom, akihez fizikailag vonzódom. Haverokkal, barátokkal nem szoktam randizni. Találkozunk persze, de azt nem hívom randinak.

A szexuális vonzalom pedig sokszor már az első találkozásnál eldől, de ez sem mindig van így. Olyankor nincs így, ha olyan közegben találkozom az illetővel gyakran, ahol nem gondolok bele elsőre, hogy szerelmi vagy szexuális partner is lehet. Például munkahely, iskola, baráti kör. Van, amikor kis idő telik el, mire "leesik", hogy szexuálisan is vonzódok hozzá. De ezt nem sietteti, ha randit erőltetünk, sokkal inkább az, ha látom a hétköznapokban itt-ott felvillanni, beszélgetünk, mint kolléga/iskolatárs/baráti körbe tartozó haver, ismerős.

2012. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

húú utolsó kösz!

nagy kő esett le a szívemről, mert én is valahogy így érzem normálisnak a dolgot, csak ez a mai manipulatív médiavilág már engem is megzavart.

2012. nov. 16. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy létezik külön barát zóna és partner zóna. Igaz, hogy mindig olyan férfiakkal jöttem össze, akik nekem tetszettek, de soha nem azonnal, hanem töb havi ismerkedés, ha úgy tetszik "barátkozás" után. Az tény, hogy én szúrtam ki mindíg a pasit és adtam jelzéseket, de ha szexre kezdett volna célozgatni, amikor épp csak ismerkedünk, valószínűleg hagytam volna a fenébe, azzal hogy ez egy f✳szfej...Tehát igen, értékes férfi szememben az, aki meg akar ismerni, vágyik a társaságomra anélkül, hogy tudná, esélyes-e a bugyiba kerülésre vagy nem - és ezt ne is próbálja kideríteni, majd én jelzem. Ilyen jelzés pl a "nem vágyok kapcsolatra" "nem keresek partnert" szöveg. Amennyiben bejön, de még nem akarok vele lefeküdni,(nekem ehhez bizalom kell) azt is tudatom : "Tetszel, vonzónak talállak, de még nem állok készen" Nem szoktak elriadni :) 37/N
2012. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha bejövünk egymásnak mint ember és olyan a pillanat mondjuk a 3-4. randin, akkor a csóknak már ideje van?

Meg ha elsőn még nem is, de második randin már illik közeledni pl. hogy megérintem néha a vállát, megfogom a kezét?

2012. nov. 16. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Ilyen az ismerkedés. Ha te hozzáérsz, jelzed a szándékod, és ő is jelezni fog... Ezekből tudjátok leszűrni, merre tovább. A 3.-4. randin csók, ha úgy érzed, tetszel neki, kötelező :)

Előző voltam, a 37/N

2012. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lifeishard ***** válasza:

Én fasziként kommentelek ide. Ezért veszélyes a "PUA", mert sokan varázsszernek tekintik, ami vagy működik, vagy nem, ez a két út van, azt elfelejtik, hogy van ám egy agyunk, amit használni is illik, meg valami, amit tapasztalatnak hívnak (ez "PUA nyelven" a "kalibráció"). Sokan úgy vélik, ez az egész arra jó, hogy kvázi azonnal, csajozós dumák meg trükkök révén lefektesd a nőt, holott marhára nem erről van szó. Irányt mutat mindössze, és gondolkodóba kéne, hogy ejtsen, csak ahhoz alaposabban meg kellene ismerni, mélyebbre kéne látni, és mindazt, amit ettől kapsz, a saját személyiségedbe, viselkedésedbe integrálni, nem "olyanná válni, amit mondanak". Ha báb leszel, egy számodra idegen, kevésbé természetes viselkedést veszel fel, nem fogod magad jól érezni a bőrödben, és ha teszem azt "szexuális célzásokat" teszel a csajnak a randin vagy előtte, az tényleg célzásnak, utalásnak fog tűnni, kiéhezettnek látszol majd, mert nem azt fogod átadni, amit szeretnél, mert nem fogod tudni. Mert a szavak szintjén ragadsz meg, és nem figyelsz a gondolatra, arra, ami körülötted történik. Nem figyelsz a csajra. A jeleire. A lényeg nem a dumákon van, hanem a vonzó személyiségen, és a bátorságon, hogy ki mered mutatni, nőként is érdekled. Hogy konkrétumokat mondjak, ne a levegőbe beszéljek... Úgy vélem, ha egy kapcsolat barátságból alakul ki, azért lehet, mert nem kapcsolatnak indult, nem annak szánták a felek. Ennek több oka lehet - mind a ketten még kapcsolatban voltak akkor, fiatalok voltak, a körülmények is befolyásolták, stb. Azért működhet így, azért alakulhat ebből ki szerelem, kapcsolat, mert ŐSZINTE. Ha Te nem barátkozni, vagy nem csak barátkozni akarsz egy nővel, de mégis úgy viselkedsz, az mennyire ŐSZINTE? Megjátszod magad, máshogy állsz a dolgokhoz. Taktikázol. Agyalsz, hogy mikor fordíts, mikor mit lépj. Az egész olyan művi, és a nagy agyalás közben nem figyelsz a jelekre, azokra a jelekre, amiket a nő ad, hogy adott esetben érdekled is, mint pasi, mert Te ugye először a barátja akarsz lenni... Megeshet, hogy így is türelmes lesz, és vár, mert egyébként akkora köztetek az összhang, vagy mert annyira beléd szeretett, de ez ritka. Sokkal gyakoribb az, hogy elkönyveli (tudat alatt), hogy vagy ő nem érdekel Téged, mint nő, vagy Te nem mersz lépni, mint férfi, márpedig egy férfi legyen "bátor", ezt az értéket még mindig megbecsülik a nők. Ezért tisztább az, ha az elejétől fogva nyílt lapokkal játszol. A randi persze már messze nem barátkozás, ha idáig eljutsz, félig-meddig nyert ügyed van, elvileg vonzónak talál, de kérdezz csak meg csajokat, hogy minden vonzó pasival, akivel randiztak, összejöttek-e... Egy randi még kevés, főleg akkor, ha a csaj "kezdeményezi", és valaki még akkor is csak barátkozni akar...

A szexre való humoros célzás a másik, ami ehhez, a szándékaid felvállalásához szorosan hozzátartozik, de nagyon sokan félreértik, mert szintén "túlagyalják", vagy nem látják azt, amit ki akar fejezni. Ha rosszul használod, túlontúl rámenős és kiéhezett leszel. Tudni kell mikor, hol és hogyan kell használni - ennek is a kiválasztottad a titka. Ha tehát nem akarod megismerni, ez a "módszer" sem lesz őszinte. Ami mögötte van, 'pszichológiai' szinten, nem más, mint az, hogy Te bizony tisztában vagy a nemiségeddel, és vonzó férfinak tartod magad, tehát magabiztos is vagy, emellett humoros. Szerintem különösen az érett nők gondolják úgy, hogy mennyire fontos egy férfinak az önbizalom, és mennyire vonzó, ha van humorérzéke... Persze nem egy dumától leszel humoros és magabiztos, a PUA inkább csak ad egy példát, egy fegyvert, amit az efféle pasik használnak. Ha nincsenek meg az alapok, sz@r lesz a fegyver is - hiába adnak a kezedbe egy lándzsát, nem tudod vele elejteni a vadat, ha nem tanulod meg használni. :) A fegyver maga a felszín, a forgatóján áll a dolog, csak sokan nem hajlandók ez elfogadni, és azt hiszik, az a "fegyver" valami mágikus cucc, ami magától működik. Innen származik minden hiba és félreértés.

2012. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!