Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire állja meg a helyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg a helyét az, hogy minden csajnak más és más típusú, testalkatú, arcú pasi tetszik?

Figyelt kérdés
Mert azt látom, hogy én és a haverom sokban hasonlítunk, de ő szerintem helyesebb és jóval magasabb is. Édesapja és anyja is orvos, nagyon jó megy nekik. Mindketten 22 évesek vagyunk és sülve főve együtt vagyunk. Sokszor ugyanazoknál a lányoknál együtt próbálkozunk. Amég nekem eddig egyetlen egy barátnőm volt, ő már 35 lányon van túl. Volt hosszabb is, egy éjszakás is stb. A beszédünk, dumánk nagyjából hasonló. De szerintem ő jobban néz ki. A lányoknál akiknél próbálkoztunk kb 18 nál, ott mindig ő volt a nyerő, mindig csak rá mosolyogtak, vele flörtöltek stb. Pedig nem cicababák, hanem átlagos csajok. Tehát ha annyira mindenkinek más tetszik, akkor miért ő arat a csajoknál és nekem miért nem jut egy sem. Mert ha más jönne be, akkor pl az lett volna, hogy a 18 lányból 12 vele akar lenni, 6 meg velem. De ezek szerint van valami etalon, vagy típus, amihez ha egy pasi közelebb áll akkor felé fog húzni valamilyen szinten az összes lány. Vagy rosszul látom és én vagyok szerencsétlen?
2012. nov. 17. 12:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyjából egyformák vagytok, de ő jobban néz ki, és ez az egyetlen nagyobb különbség köztetek, akkor logikus, hogy ő a sikeresebb a lányoknál...

Ez a kinek milyen pasi jön be dolog meg szerintem csak bizonyos dolgokkal kapcsolatban működik: van akinek a kigyúrt, van akinek a vékony, van akinek a kopasz, másnak a zselés hajú, de pl. arcban általában a szabályosabb arcú van előnyben.

2012. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Persze, vannak olyan külső tulajdonságok, amikre általánosságban rá lehet mondani, hogy sokaknak tetszenek. Pl. férfiaknál magas, sportos, jóképű, nőknél karcsú, homokóra alkatú, szép arcú. De ezen belül, sőt ezen túl is változik az ideál. Nekem pl. pont nem tetszenek a nagyon sportos pasik, inkább egy kis pocak a nyerő nálam. :) Úgyhogy tényleg vannak olyan tulajdonságok, amiket általában vonzónak tartanak az emberek, de ez nem azt jelenti, hogy minden ember ezeket tartja vonzónak.
2012. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Az arc a legfontosabb nekik.
2012. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyit hozzá tennék, hogy ilyen rövid távon (gondolom akikre együtt hajtottatok, nem régi haver csajok voltak) tényleg 90%-ban a külső számít.. Ha hosszabb ideje ismersz valakit, akkor már lehet, hogy egyes csajoknak a haverod tetszene ugyan elsőre, de pl. beléd szeretnének, mert a te személyiségeddel kompatibilisebbek. Ehhez viszont idő kell, és nem a diszkóban történik.
2012. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én most inkább arcszerkezetileg gondolom a dolgokat, mert ugyanolyan sportosak vagyunk, csak én 172 ő meg 187 cm. Nekem inkább olyan vékony arcom van, nagy orral és elálló fülekkel, neki olyan kockafeje, olyan Beckham féle, haja is olyan. Tehát arcszerekezetileg aki közeléebb áll ehhez a Brad Pitt, Tom Cruise, Paul Newman féle feelinghez az tényleg ekkora kapitális előnybe kerül olyan arcú pasival szemben, aki más arcszerkezeti jegyek lesznek dominánsak? Mert mindig jönnek a lányok azzal, hogy de az én pasim mackós. Na jó de az más, mert lehet van egy szabályos arca hozzá és akkor simán vállalható.
2012. nov. 17. 12:31
 6/29 A kérdező kommentje:
De ha az arc a legfontosabb, akkor ez már nem valamiféle arcfétish, hogy csak az a helyes arc és netovább kell?
2012. nov. 17. 12:32
 7/29 A kérdező kommentje:

,,Ehhez viszont idő kell, és nem a diszkóban történik."


Csak sajnos nehéz máshol ismerkedni. Esténként is az egyetemen azt veszem észre, hogy a szinten a koliban van kb 120 csaj, de abból 110 mindig minden második este a diszkóban nyomja. Csak ott hajlandó a legtöbb lány ismerkedni. Tisztára kihaltak esténk a koliszobák, nem lehet csak úgy átmenni egy csajhoz ismizni, mert hűlt helyük van. Ugye van vagy 4 fajta diszkó a közelben, egyikben rock megy, másikban classic song, 3.-4. ben meg trendi diszkó zene. Tehát mindenki megtalálja a helyét valahol. Aztán diszkóban is tényleg azt látni, hogy ezek a létra pasik táncolnak mindig a csajokkal, az alacsonyak meg jobb híján egyedül vagy ülnek haverokkal (csajok nélkül) az asztaloknál.

2012. nov. 17. 12:37
 8/29 anonim ***** válasza:
Sztem nem állja meg a helyét. A mai fiatal nőknek nagyjából ugyanaz tetszik. Magas ( min. 10 cm-rel, mert ha magassarkút vesznek, akkor a pascsynak még mindig magasabbnak kell lennie), sportos, jóképű. A nők többsége csak a külsőt nézi, hiába hazudoznak összevissza, hogy fontosak a belső értetek. Illetve akkor érdekli őket a belső, ha magas vagy és jóképű:D.
2012. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondjak megrögzötten, hogy a belső, a belső és persze a belső mindenek felett? Nem értem...
2012. nov. 17. 13:10
 10/29 anonim ***** válasza:
Pont ott kúrod el, hogy egyszerre mentek oda a nőkhöz nem? Ezt olvasom ki. Én is így vagyok, ha van egy nőcsorda, szisztematikusan a legjobb külsejűt keresem meg közülük, mondjuk van köztük egy 10/10 es a többi meg mondjuk 10/8 as ami szintén nem rossz, akkor is a 10/10 es lesz a favoritom, a tobbit meg le se fingom. MErt a legjobb kell! Kinek nem? Itt is ez lehet,hogy van választási verzió,nyilván a jobbikat választják. Ha külön mész oda teljesen elszigetelődve, akkor nincs viszonyítási alap a szituációban, így lehet,hogy jobb lesz. Ezért nem vagyok híve a baráti körrel egyszerre való nőzésnek.
2012. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!