Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hova tűnik el a kezdeti lelkesedes reszetekrol?

Figyelt kérdés
Mar nem egy esetben tapasztalom azt, amikor neten megismerek egy lanyt, hogy jo esetben ugyan jellemzo a kezdeti lelkesedes reszerol, azonban rovid ido elteltevel abszolut egyoldaluva valik az ismerkedesi szandek, s ugy erzem nem rajtam mulna a szemelyes talalka, es az elorebb lepes. Meg mielott rakerdezne valaki, azert neten keresek tarsat, mert idom, lehetosegem nincs most szemelyes kapcsolatfelvetere...Nos, miert nem valljatok be, ha elment a kedvetek a talalkatol? Mitol lehet az, hogy megtorpantok es passzivva valtok? Nem itelkezek, ki vagyok en hogy azt tegyem, csak erdekel a meglatasotok. Amugy nem vagyok banyarem, muvelt, sokoldalu ferfikent ismerem magam, s kulonoskepp nem vagyok kuka, unalmas, es kocka sem. Persze az is lehet, hogy velem van a baj, soot nem tagadom, abszolut elkepzelheto. T0jn0m kene a temara? 24f
2012. nov. 26. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:

"Persze az is lehet, hogy velem van a baj, soot nem tagadom, abszolut elkepzelheto. "



Bingóóóó!!!!!!

2012. nov. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát engem is érdekelne a válasz. :) És még azt mondja a lány, hogy én nem akarok vele találkozni... 21/F
2012. nov. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lila nyuszi ***** válasza:

Nekem unalmas mindenkinek külön mindent elmagyaráznom. Ugyanazokra a kérdésekre válaszolni. Bemásolok neki egy terjedelmes szöveget vagy megmutatom neki az egyik kérdésem ami válasz lenne a kérdésére azután meg én nem érdeklem.


21/l

2012. nov. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lila nyuszi ***** válasza:
Tali nekem túl személyes, kell előtte egy kicsit beszélgetni neten, mondjuk pár nap.
2012. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 3- hónap netes duncsik után is ugyanúgy imádom a kedvesem,ha irhatom eggyre jobban.Ha talit tudnánk összehozni sem torpannék meg,ami talán egyszer összejön.:)
2012. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után tűnik el az a bizonyos lelkesedés?

Én kb. 1 hét után már találkoztam azzal, aki szimpatikus volt.

2012. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
körülményesen írsz. ha mást is ilyen gonddal-aggállyal szervezel, nekem biztos hamar elmenne a kedvem. hol a játékosság?
2012. dec. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!