Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a sok PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sok PUA csajozási videóban tök normálisan kinéző srácok szólítanak le utcán szép lányokat, most komolyan, miért nem egy 160cm magas, csúnya, nagy orrú, elálló fülő vagy egy 150 kilós, kancsal fiúval csinálnak ilyen videókat?

Figyelt kérdés

Most komolyan már csak nevetni tudok, mert én sajnos nem vagyok jó pasi és eddig hiába próbákoztam a PUA módszerekkel, mindig csak elutasítást kaptam a lányoktól vagy szánalomból adta meg egy-kettő az elérhetőségét, amin utána már nem votl olyan beszédes velem, mint személyesen.

Szóval szerintem ebből is látszik, hogy a PUA is csak annak megy, aki mondjuk átlagosan néz ki, 180cm magas, férfias és nem sovány, de nem is túlságosan kövér. Más különben, ha annyira menne ez a csajozási technika, akkor épp az lenne az igazi bizonyíték, ha mondjuk egy 150kilós, túlsúlyos vagy egy 160cm magas, 50 kilós kisfú fűzne be sikeresen az utcán leszólítva lányokat, erre én ilyet sehol sem látok, érdekes mód, vajon miért is?! Mert semmi sem ér az egész PUA csajozástan, egyszerűen arról van szó,hogy jóképű, tök átlagos férfiak fűznek be egy kis pszichológiára alapozva szép vagy átlagos lányokat.


2012. nov. 27. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy semmit nem ér, csak a könyveket el kell adni a népnek. Package you know package......
2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
100%
Ha csak a tv-t nézed és a filmeket, hányszor láttál főszerepben duci dagi vagy zsíros nőket,?? de még mellékszereplőnek sem , csak ritkán.
2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tyler913 ***** válasza:
55%

Hú,de tipikus fogyasztói mentalitás...Az elvárásaid nagyon nagyok,nem akarsz semmi lényegeset változtatni az életeden,és csodálkozol,amiért nem működik a csodamódszer.

Ugyanezért tudják eladni a fogyiporokat,norbidiétákat,mell- és p.csnövesztő tablettákat.


Nem a pua-cuccokban van a baj elsősorban,bár tényleg elég sok hülye módszer van.A lényege az egésznek pont az lenne,hogy VÁLTOZTASS azon,aki eddig voltál,hogy gyökeresen más ember légy kívül-belül. Ehhez adják meg az iránymutatást,alapelveket. Legalábbis a normális pua-könyvek. A bóvli persze azt mondja,amit hallani akarsz: ne változtass semmin,elég pár ócska trükk,és azt csinálsz a nőkkel,amit akarsz.


Pedig ha nem változtatsz lényegesen a hozzáállásodon/kisugárzásodon/külsődön/módszereiden,akkor nem lesz több sikered a lányoknál,mint eddig.

Ugyanis a csajozás ezeken múlik,nem a technikán.

2012. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valaki még elhiszi, hogy van "tuti csajozós tipp"?

Hát nincs. Odamész egy csajhoz és az vagy vevő lesz rád (és akkor mondhatsz akármit) vagy nem (és akkor is mondhatsz akármit). De inkább többnyire nem.

Dunát lehetne rekeszteni olyan férfiakból, akiknek nem tetszem. Egynek valamiért pont bejöttem mégis (biztos nem tűnt fel neki az asszimmetrikusan elálló fülem vagy a 10 kiló felesleg), na, ő vele vagyok boldog.

Bár az én véleményem ugye nem számít, mert lány vagyok és emiatt biztos "könnyebben találok magamnak normális párt"...


ASOT: dagi csaj akkor van a filmekben, ha a "dagi csaj lefogy és ettől népszerű lesz" a téma :)

2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a f@52om az a PUA????
2012. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A PUA az Pick-up Artist, magyarul felszedőművész. Aki brahiból fűzi a nőket.
2012. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Emberek, ez az egész pua meg tököm tudja micsoda csodamódszerek úgy hülyeségek ahogy vannak, vegyétek már észre! Arról szól, hogy játszd meg magad, csináld ezt, csináld azt...színészkedd végig az egész életed....erre ne építs!


Azt valóban jól írják: változtass, menj oda, legyél bátor, és ne fogadd el a negatív kritikát, de tudd mikor kell lelépni! Őrizd meg a méltóságod mindig, de maradj önmagad, senki kedvéért ne színészkedj! Ennyi az egész!


Ezek a könyvek arra jók h pár író bevételét növeljék....



Van barátnőm, mindig is volt, én kezdeményeztem,d e volt hogy a lány, szóval ilyen gondom nekem sosem volt, csak érdekességből lapoztam bele ezekbe a könyvekbe...és ott tettem le, amikor olyan f.szágokat olvasok, hogy "ne vegyél egy nőnek virágot mert bla bla bla"....na ez totál ökörség már bocsánat, nem kell valóban egy bazi nagy csokor de egy szál virágnak minden nő örül és könnyebb így megnyerni őt a randin, amelyik nem az vhol hibásan, nem nőnek van összerakva....meg "ne úgy ismerkedj h meghívod 1 vmire"....aztán miért ne? 1 olcsó vmire simán meghívhatod, látja a gesztust, de azt is h nem lihegsz utána és nem a legdrágább cuccot fizeted neki, vhogy meg csak el kell kezdeni a beszélgetést!......


Az meg a másik, ami tényleg igaz: egy nőnek vagy bejössz, vagy nem! viszont ha külsőre nem jössz be neki, a fellépéseddel, határozott viselkedéseddel még mindig javíthatsz a képen! első a viselkedés!



Ezért mondom, sztem felejtse el mindenki az ilyen meg olyan pua könyveket, mindenki viselkedjen férfiként, legyen munkája, hobbija, elfoglaltsága, érezze jól magát a bőrében, legyen büszke, öntudatos és akkor a nők is vonzódni fognak egy idő után....de ha a körmödet rágod és sorra veszed az ilyen könyveket, abból nem lesz soha semmi

2012. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tyler913 ***** válasza:

7/7

Érdeklődve olvastam az írásod,és az a poén,hogy pont azokat a tippeket húztad le a pua-cuccokból,amiket betartandónak tartok.Vannak valóban óriási hülyeségek,mert nem egy "guru" azt akarja elhitetni a srácokkal,hogy egy-két ócska trükkel meg lehet kapni lányokat.


De amit kritizáltál,az pont a lényeg: a szemléletváltás része.Akkor elmondom Neked,miért nem veszünk virágot és miért nem hívunk meg lányt italra ismerkedéskor:

azért, mert ezzel mind azt árulod el,hogy a nő értékesebb,mint Te.Azért kell ajándékot vinned magaddal,hogy növeld az értéked,és kiegyenlítse azt,amivel a nőt többnek gondolod magadnál. Így már érthető? Ez nem azt jelenti,hogy sosincs ajándék. De,csak már a következő szinten.

De ismerkedés alatt,főleg a legelső kontaktnál semmiképpen. És ha egy nő ajándékot vár tőlem az első randin,vagy azt,hogy meghívjam italra egy szórakozóhelyen kapásból,akkor pattintom is a francba.

2012. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, kedves előző, mondom én nem mélyedtem bele annyira ezekbe a könyvekbe, nem volt rá szükségem...és amúgy is nője válogatja h mi jön be, mi nem....az egyik nő ilyen, a másik olyan....ha ránézek már látom a szeméből h bejövök-e neki vagy sem, és ha bejövök, onnantól bármit csinálhatok....a mostani bnőmet is simán meghívtam 3 mondat után 1 sörre és nem vette rossz néven, nem is koptatott le.....szóval csak azért írtam amit írtam, mert nálam több minden volt, ami nem jött be, mint ami bejött az ilyen könyvekből....
2012. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tyler913 ***** válasza:
Ok,azt értem.Én jó párat végigolvastam,és én sem tagadom,hogy a nagy része szemét.De az évek során kikristályosodott a lényeg.Egyébként az "Attraction Code" című munkát ajánlom,az tényleg a lényeg.Tömény viselkedéstan,az alapoktól magyarázza el,hogy működik,mire vágyik a férfi és a nő.Semmi cheap trick,csak elvek. De működnek,ezt garantálom.
2012. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!