Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan veletek, hogy egy csendes, félénk, visszahúzódó, általában senki más által észre sem vett fiú tetszett meg nektek, ha igen miért? Csúnya volt külsőre, hogy vélekedtek róla a barátnőitek és ti minek láttátok külsőre és jellemre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Értem a kérdés mögött meghúzódó logikát. A válasz: nem
2012. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
Olyan még nem tetszett meg aki csak lapított, mint szar a gazban. Olyan viszont igen aki szimplán nem társasági ember és nyugisabb, csendesebb típus. Külső az olyan dolog, hogy van amikor csak tetszik van amikor megőrülök érte.
2012. nov. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem még soha nem volt ilyen,se velem, sem a barátnőimmel. (tudtommal :)


Engem mindig is a domináns, határozott fellépésű, intelligens, társaságközpontú pasik vonzottak.

Szerintem egy kapcsolatban mindig a pasinak kell erőteljesebbnek lennie.

2012. nov. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyesen hozzátetted, hogy szerinted.

Vannak ugyanis domináns nők is, akik a tutyimutyi pasikat cserkészik be.

2012. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, valóban,tisztában vagyok vele:-)

De szerintem a többség így is gondolja, az sem véletlen,hogy a férfiak erősebb fizikummal rendelkeznek.

2012. nov. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt már olyan,hogy egy olyan srác tetszett meg aki egyébként egyáltalán nem nézett ki jól...sőőt

Na de ő nem volt tutyimutyi,csendes meg félénk :)

22/N

2012. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak igazán szimpatikus csendes, visszahúzódó fiúk, akiket nem szoktak észrevenni egykönnyen (ami elég nagy baromság mert ha elbújsz előlük, kerülöd őket akkor nem értem hogy tetszenének meg a lány társadalomnak) de ha mégis észreveszek egy ilyen fiút akkorse vélekedek róla első látásra. Mert mivan ha egy nem egoista állat, tökéletes kinézettel? Persze én örülök neki ha beszélgetnek velem látom a reakcióikat és akkor kezdem "elemezgetni". Nekem általános véleményem hogy attólmég hogy csendes és visszahúzódó, lehet jó humorú és nagyon kedves is. A barátnőimnek nem szoktam pletykálni ezért erről nem mondhatok semmit. De a válaszra visszatérve nálam nem a külső dönt viszont még sose volt olyan hogy egy visszahúzódó fiú legyen az aki tetszik, mert nekem a lételemem a pörgés, az izgalom. De ez ízlés kérdése. L
2013. jan. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!