Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka azoknak a fogatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka azoknak a fogatlan csúnya fiúknak, akiknek mégis szép barátnője van?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, akinek alig van foga és, ami van is fekete volt, rohadt mégis olyan szép nője volt, hogy csak néztem. Amúgy a srác szegény, még munkája sincs most, nem is értem miért van egy olyan jó csaj vele.
2012. nov. 28. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A személyisége....
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Fogas kérdés.
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Protkó egyébként nem tudom lehet hogy belül aranyból van:) (nem a prokója van aranyból)
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mákja volt.
2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 ez így esti fárasztónak jó volt :D
2012. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
lehet jégkorongos
2012. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnét tudjuk mi lehet? Talán belső tulajdonságok, vagy bolondnak bolond a szerencséje? Ha ez a titok ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne annyi elkeseredett "nőzésügyben".
2012. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

okos. Az én környezetemben is vannak visszataszító férfiak, de ez el tud múlni. pl: volt egy idős(60+) professzorom, (nem adott osztályzatot, csak jelen kellett lenni az óráján, szóval még az se, hogy jobb jegyért, vagy ilyesmi.) és egyszer benyögte, hogy az ő számára csak idegen nyel a magyar.

Tökéletes nyelvtannal beszélt, és az akcentusán sem vette észre senki. azonnal átnedvesedtem, a magas IQ a legjobb pu_ncimágnes.

2012. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezt az ezengyletet felírom IQ=punci mágnes nekem van IQ-m csak azt nem tudom hogy sok-e:)
2012. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a csaj biztos nem csak arra hajt, hogy övé legyen a tökéj. Az ilyen nőket megkell becsülni egy életre! Amúgy mi történt miért mentek szét?
2012. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!